şükela:  tümü | bugün
 • 96 doğumlu ve 1.78 boyundaki danimarkalı orta saha oyuncusu. alt yapısından yetiştiği nordsjaelland takımından 5 milyon € (30,5 milyon tl) karşılığında celta vigo'ya transfer olmuştur. yıldızı parlasın.
 • euro 2020'de izlediğim kadarıyla ayağına çok hakim ve sakin bir oyuncu. özellikle öne geçilen ve oyunu sogutmaniz gereken dakikalarda bu sakinliği ile çok iyi top tutan ve oyun görüşü üst düzey seviyede olan oyuncu.

  muhtemelen turnuvadan sonra brentford elinde tutamayacaktır.
 • euro 2020'de danimarka'nın galleri 4 - 0 yendiği maçta sonradan oyuna girip iki ayağını da kullanabildiği ve ayağına çok hakim olduğu görünen futbolcudur. uzak mesafe pasları tam yerine atabilen ayrıca topu çok iyi sakladığını gözlemledim. 18/19 sezonunda nordsjaelland'dan celta vigo'ya 5 milyon euro'ya transfer olmuş. tahminime göre orada fazla tutunamayınca 3.80 milyon euro'ya brentford'a gitmiş. bu paraları bizim takımlarımız da verip alabilirdi vakti zamanında...
 • galler maçının kısacık özetinde bile müthiş bilek hareketleriyle dikkat çeken sarıkafa. alıp koysalar galatasaray'ın kadrosuna da biraz maç izlesek.
 • (bkz: mathias jensen/@ceyar i kim vurdu)

  premier lig ekibi brentford fc'de forma giyen *1996 (27) danimarka doğumlu görev adamı merkez ortasaha.

  şanlı göztepe'nin de sahibi olan danimarkalı rasmus ankersen'in bir önceki projesi olan brentford fc, a takım kadrosunda (2022/23) 5 danimarkalı futbolcu bulunduruyor. - brentford hepsini de adam edip, milli takım oyunculuğuna terfi ettirdi. - hoca da danimarkalı thomas frank. kadrodaki 1 norveçli, 1 isveçliyi de sayarsak 8 viking var.

  aralarında bu sezon (2022/23 - yaş 27) etinden sütünden en çok faydalandıkları isim mathias jensen oldu. danimarka'dan getirildiğinden bu yana kulüpteki 4. sezonunu açan oyuncu 12. hafta itibariyle (2018/19 --> 2022/23) tüm lig maçlarına as oyuncu olarak çıktı.

  ---------- bonus ----------
  takımının detaylı incelemesi için bakınız;
  (bkz: brentford fc/@ceyar i kim vurdu)
  ---------- bonus ----------
hesabın var mı? giriş yap