• an itibariyle değeri yaklaşık 0.60 dolar, yani 7700 sats olan token. 6 ay içinde 5x yapması çok kolaydır. yatırım tavsiyesi değildir.
  • piyasanın en güven veren tokenidir şahsımca, çok ümidim var kendisinden.
    edit: coin olmuştur.
  • şu aralar fiyatı 6 centten gidiyor 10k alıp kenara atmakta fayda var çünkü ayı sezonunda işi bırakan diğer coinler gibi değil ekip harbiden çalışıyo
  • elimde bulunanlardan tek para eden coindir.
    diğerleri battı :)
  • yeniden şahlanışa geçecek
  • son dönemde isminden çok söz ettiriyordu, arz sayısına göre fiyatı uygun olduğundan gate.io borsasından 20 bin küsür adet aldım, wallet.matrix.io'ya gönderdim ve 12 aylığına staking yapmak için kilitledim..aslında eski bir token bu fakat el değiştirmiş, kendi altyapısını kurarak coin olmuş, çin hükümeti ile yakınlaşmaları, yeni projeleri vs var, kendi network'ünden transfer ediyorsun yani 'man' ile...erc20 ile vs uğraşmıyorsun..matrix 4'e sponsor olurlarsa isimlerini daha da duyururlar...bakalım 1 sene sonra bu coin'de ne durumda olacağız..
  • bugün itibariyle 0.07 den alım gerçekleştirdim. piyasanın web 3.0 söylentileri ve teknolojik gelecekten beklentilerim doğrultusunda alım yaptım.

gelecek heyecan verici.
  • matrix 3.0 da blockchain ve yapay zeka'nın yanına nörobilimini de ekleyerek yola devam ediyor. geçenlerde elon musk'un neuralink'ine rakip, çinde kurulan neuramatrix ile partnerlik duyuruldu.
hesabın var mı? giriş yap