• ankara'da fm 95.8 frekansından deneme yayınına başlamış olan radyo istasyonu.

rivayete göre capital radio çalışanlarınca kurulmuştur.

http://www.maxfm.com.tr/
  • bir-iki saat kadar tesadüfen dinledikten sonra kişiyi 90'ların ortalarındaki bir ilkbahar gününde capital radio dinliyormuş gibi hissettirmiş radyodur.
  • süper bir radyodur. test yayınında olduğu için süper bir radyodur. arka arkaya çok güzel parçalar dinlemek isteyenler kaçırmasın zira her tarafından dj fırlamasına az kalmış gibi geliyor.
  • test yayınından çıkmış olduğu halde süper bir radyodur. 3-4 parçada bir tok sesiyle 10 saniyeden fazla konuşmayan bir tane ve her saat başı sadece 1 dakika süren haberleri sunan 1 tane olmak üzere 2 adet dj' i bulunmaktadır. belki de şimdilik.

sitesinde ise dinlediğiniz her parçanın ismini, bulunduğu albümü, hemen yanında da söyleyen kişinin,grubun kısa bir özgeçmişini görebiliyorsunuz.

yani; ben çok sevdim.
  • ilk defa, bir lisenin bahçesinde, sevgili anneciğimin açıköğretim sınavından çıkmasını kurumuş çiçeklerini üzerime döken, adını bilmediğim heybetli bir ağacın altındaki bankta oturmuş beklerken dinlediğim ve bu ortama en uygun müzikleri çalarak beni hayatın güzelliğine sürüklemiş nadide radyo istasyonudur. değişmemesini umuyorum.
  • bu fm'imiz ve radyo odtü bende tekrar radyo dinlediğim günlere dönme isteği oluşturuyor ama kodumun mp3 player'ında radyo olmayınca olmuyor tabi, sırf internetten bi yere kadar gidiyor. umarım tarzını bozmadan böyle ilerler, ah be capital ne günler geçirdik seninle, her max fm dinleyişimde aklıma geliyor o günler, anılar da anılar.
  • kaan taylaner'in bir yayını sırasında "türkiye online'da birlikteyiz doksanbeş nokta sekiiiiz kepp.... mex efeem" demesiyle beni benden alan radyo. çok özlemişiz bir radyonun gin blossoms'ları counting crows'ları, wallflowers'ları çalmasını be...
  • capital radio'nun özlemini çekerken tesadüf eseri aaa ne güzel şeyler çalıyo diye dinlemeye başladığım radio istasyonu. o zamanlar test yayınıydı tabi. yeniden capital ruhunu yakaladigima sevinmistim cok. sonra bi sabah ozgurun ''gunaydin turkiye''si ile uyandim. sevincten ilk defa bir radyoyu arama istegi o zaman olustu bende. butun gunu sacma bi heyecan icinde gecirdigimi hatirliyorum hatta. meger baya bi yer etmis hayatimda. aynen devam diyorum supersiniz!
  • capital'in virgin olusundan sora geriye kalan ekibin olusturdugu leziz radyo. teee o eskiii, lisede ders calisirken delicesine dinledigimiz radyo odtu tadini vermektedir sarkilariyla (simdilik).
  • bir - bir bucuk yildir kaybolmaya yuz tutmus radyo dinleme zevkimi geri getiren radyo. still got the blues calmaktadir misal, an itibariyle.
hesabın var mı? giriş yap