• yeni bir natalie portman vakasıdır.
  • mimiklerini, özellikle gözlerini james mcavoy'a benzettiğim yetenekli minik.
  • bana emma watson'ın harry potter serisinin ilk filmlerindeki halini hatırlatan aktris.

(bkz: gifted)
  • dafne keen ile beraber gelecekte ödül törenlerinden ödül törenlerine koşmasını beklediğim über yetenekli oyuncu. dedi, dersiniz.
  • gifted filmindeki güzel performansından sonra how to be a latin lover ile tekrar dikkatimi çeken küçük aktris. önümüzdeki yıllarda adını çok daha sık duyacağımız bir oyuncu olacağını söylemek güç değil.
    geçtiğimiz günlerde toronto uluslararası film festivalin'de gösterilen ı, tonya isimli biyografik dramada da rol almış. bu arada son filmin baş rolünde margot robbie'nin bulunduğunu hatırlatmakta fayda var.
  • dafne keen'in önüne geçebilmiş yetenekli oyuncudur. gifted filminde olağanüstü bir performans sergilemiştir. 2013 yılında joe, joe & jane ile oyunculuk hayatına başladığını göz önünde bulundurursak, sadece 4 senelik bir tecrübe ile bu kadar iyi bir oyunculuk sergilemek büyük bir yetenektir doğrusu..

edit: imla
  • muaazzam tatlı bir çocuk. hollywood yeni nataile portman'ı bulmuş diye bir yorum okudum ve tamamen katılıyorum. gifted filminin etkileri hala üzerimdeyken bu çocuk ayrı bir dünya. telaffuzu, ingilizce aksanı ve oyunculuğu çok etkiledi beni, umarım büüüsssürü filmde görürürüz bu sıpayı.
  • adam olacak çocuk bokundan belli olur derler ya.. heh, bu yavrumuz işte öyle.
  • bugün youn sheldon episode 2 de gördüm, nedense bana amanda tapping'i anımsattı, özellikle gülüşünü epey benzettim.
  • dün (bkz: tepedeki ev)'de dikkatimi çekti. izlediğim en iyi çocuk performanslarından birisiydi. bugün farkına vardım ki kız 2014'ten bu yana bir çok yapımda yer alıp, 3 yılda çok fazla yol almış.

daha bu yaşta çok farklı duyguları, mimikleriyle o kadar rahat ve başarılı gösteriyor ki, resmen o duyguya bürünüp izleyicisini o sahneye sokabiliyor.

bu kız büyür, 18-20 arasında oscar'ı zorlar, kariyerine de en az 3 tane oscar sığdırır.
hesabın var mı? giriş yap