şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: med cezir)
 • the o.c.'nin yerli versiyonunun çekilmesi başlığına konu olan the o.c. uyarlaması dizinin adı.
  bir ay yapım çalışması olan bu diziyi yaprak dökümü, kuzey güney gibi tutulan yapımların senaristleri olan ece-melek ikilisi yazmakta ve ali bilgin yönetmektedir. ayrıca dizi star tv'de ekrana gelecektir.

  dizi hakkında kişisel düşüncem: iyi bir dizi olmaz, ancak tutulma olasılığı yüksek olur.
 • yeni aşk-ı memnu deme şuursuzluğunda bulunanları görmemizi sağlayan dizi.

  ulan çakma ergen dizileri ne zamandan beri efsane dizilerle karşılaştırılır oldu? bırakın bu uyarlama işlerini, the o.c.'yi yedirmeyiz.
 • çağlayan ulusoy'un gittikçe çirkinleştiğini gösteren dizi. bundan 10 sene sonra şimdiki yakışıklılığından eser kalmayacaktır muhtemelen.
 • the o.c. ye yapmayın bunu ya lütfen ya allah aşkına ya hayatımda güzel bir anı olan bir tek the o.c. vardı onuda kirletmeyin.ay yapım, star tv yalvarıyorum duyun sesimi.
 • dawson's creek: kavak yelleri yaptınız
  gossip girl: küçük sırlar yaptınız
  the oc: yedirmeyiz

  diyeceğim; ama yine manyak gibi takip ederim eminim. kahrolsun içimdeki ergen ve kahrolsun ece-melek aşkım.
 • sanıyorum türkiye'de üçüncü kez the o.c. uyarlanmaya çalışılıyor. zorlamayın ne var işte olmuyorsa olmuyor. niye bu kadar çok uğraşıyorlar ki yapımcılar uyarlıyacaz diye. neyse allahın hakkı üçtür diyor ve bunun sonuncu olmasını diliyorum. yalnız güzelim seth i batırmışlar ya. ben sadece seth için izliyordum oc yi. diğer oyuncular fena değil şimdi bence. tabi tip olarak değerlendirebiliyorum şu an. oyunculuklarını dizi başlayınca göreceğiz. çok şükür ki bu sefer 17-18 yaşında birisini 30 a yakın yaşta birisi oynamıcak gibi duruyor (seth karakterini oynayan hariç). bari bu tutsun da bir daha çekmeye kalkışmasınlar oc yi ya.
 • abi üniversite yıllarımın guilty pleasure'unu ve benim için duygusal olarak çok farklı anlam yüklü olan the o.c.'yi al, o.ç. yap! amk o güzel diziye yapılır mı lan bu?! hemi de warner bros. lisansı ile yapıyorlarmış! kafanıza martılar sıçsın warner kardeşler!

  tanım: muhtemelen bok gibi olacak olan ama sırf senaryosu the o.c. üzerine kurulduğu için yaşıma başıma bakmadan, utana sıkıla annemlerle izleyeceğim dizi. 24 yaşında iş güç sahibi adama da bunu yaptırdınız ya, helal olsun amk!
 • yeni sezonda zırzop gençlik dizisi kontenjanımdan dolayı izlemeyi düşündüğüm dizi.

  tek sebebim bu.
 • haklarını satın alıp bire bir çekilen yerli the o.c. - medcezir neredeyse bire bir aynısı olarak geliyor. izlenilesi bir şey. teaser'ındaki şarkı o.c.'de kullanılan ara şarkılardan. oyuncuları da oldukça benzetmeye çalışmışlar yaşlı oyuncular dışında. evler odalar v.s her şey aynı. merakla bekliyoruz efem.

  tanım: benim lise dönemimin başına denk gelmiş harika dizi the o.c.'nin yerli versiyonudur.
hesabın var mı? giriş yap