şükela:  tümü | bugün
  • yakın zamanda açılan bir haber sitesi. şu an okan yüksel, elif akın ve a. giray batıtürk olmak üzere 3 adet yazarı var.
  • dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında eğitim veren, ankara merkezli eğitim kuruluşu.

ankara'da düzenli olarak yaptıkları dijital pazarlama eğitime katıldım. oldukça yararlı, gelişen dünyayı kavramıza yardımcı olan bir eğitim programı oldu. ankara'nın yanı sıra izmir, bursa ve adana'da da düzenli eğitim programları düzenliyorlar.

eğitim kadrosunda okan yüksel, giray batıtürk, talha dereci, elif akın yükselve ferhat aydın gibi isimler var.

www.medyaakademi.com.tr
  • dijital pazarlama ve sosyal medya alanında türkiye'nin en yetkin eğitim kurumlarından bir tanesi. tam anlamıyla bir akademi gibi çalışıyorlar ve bu anlamda pek çok üniversiteden daha iyi bir altyapıya sahip olduklarına tanıklık ettim.

medya akademi'nin bursa'da holiday inn'de düzenlediği 2 günlük dijital pazarlama eğitimine katıldım. türkiye'nin önde gelen medya iletişim uzmanlarından okan yüksel 12 saatli ufuk açıcı bir dijital pazarlama eğitimi verdi. eğitim teorik ve uygulama olarak benim için oldukça yeterliydi. şirketimin satışlarını artırmanın yanı sıra marka değerini yükseltmek noktasında da oldukça faydalı.

eğitimde paylaşımlarından faydalandığım bir diğer isim ise giray batıtürk oldu. türk hava yolları, edernet ve ziraat bankası gibi şirketin kullanıcı deneyimlerini tasarlayan, geliştiren bir tasarımcı olarak bilgilerini paylaştı. kullanıcı deneyimi (ux) kavramının hayatımızdaki önemi üzerine aydınlatıcı ve öğretici dersler oldu.

medya akademi'nin eğitimlerine katıldıktan sonra haftalık bültenler ve bilgilendirme mesajları almaya başladım. bu bültenler ve mesajlarla dijital mecralardaki gelişmeleri düzenli olarak takip edebiliyor, merak ettiğim konuları medya akademi'nin öğrencileri için oluşturduğu whatsapp gruplarından sorabiliyorum. eğitimin üzerinden yaklaşık 5 ay geçmesine rağmen, hala sorularıma yanıt bulabiliyor olmam mükemmel bir şey.