• tekrardan grammyi kazanamamış gruptur.dave mustaine gibi müzikal dehanın bu götlek ödülü alması için daha ne yapması gerekir anlamış değilim.**
  • tekrardan grammyi kazanamamış gruptur.dave mustaine gibi müzikal dehanın bu götlek ödüle neden ihtiyacı olsun zaten anlamış değilim. *
  • 80'ler sonu ve 90'lar başında yaptıkları şahane işlerden sonra 2000'lerdeki birbirinden vasat albümleriyle grammy almaması çok daha hayırlı bir sonuçtur.
  • haziranda istanbulda olacak konserlerini 4 gözle beklediğim grup.
  • bazı arkadaşlar "alsa ne olur la" diye söylemiş.ulan keyfimden mi alsın istiyorum,adam bi ödül görsün adam akıllıda şu ezikliği atıp üstünden bi gaza gelip adam gibi albümler yapsın diye diyorum. adamın hayatında yemediği tokat,kazık kalmamış.
  • benim gözümde megadeth'i megadeth yapan o dışa itilmişlik, beğenilmemezlik, adam yerine koyulmamazlıktır, metallica'nın some kind of monster belgeselinde dave babanın söylediği bir iki cümledeki hüzün ve öfke karışımı bir duygudur. şimdi çıkıp grammy alsa kötü mü olur, tabi ki olmaz. fakat megadeth aldığı ödülü yere atıp kırmaktır benim için, bunun için megadeth megadeth'tir zaten.
  • pentagram'in oldugu bir dunyada abartilmis bir balondur.
  • vokalisti ve gitaristi dave mustaine'in cumhuriyetçileri desteklediği metal müzik grubu.

bir de meksika sınırına büyük bir duvar inşa edilmesini istemiş. isminin hakkını veriyor hakkaten. bravo.
  • metallica'dan daha yaratıcı ve daha sağlam parçaları olmasına rağmen nedense hak ettiği yere gelememiş grup olarak tanıtılmasına rağmen, metallica'nın beşte biri kadar bir kitleye bile ulaşamamış olması, o kadar da büyük bir grup olmadığının delili.
    ama a tout le monde bambaşka. evet.
  • grupların kalitesini sahip oldukları hayran kitlesine göre belirlemek yerine, yazdıkları gitar riflerine, sololarına, şarkı sözlerine ve duygulara hitap etmesine bakarak karar vermek daha adil olacaktır sanırım. tabi ki zevk sonuçta herkes sevmeyebilir. ama ölçüt popüler olmak olmamalı. dünyada çok gereksiz olmasına rağmen o kadar büyük hayran kitlesine sahip gruplar, sanatçılar var ki...

ayrıca, dave mustaine bir röportajında "slayer'dan kerry king bir dönem megadeth'le çaldı. ben metallica'dan kovuldum ki kill'em all ve ride the lightning albümlerinde birçok rifim var. james hetfield'a tekniğimden birçok şey gösterdim. e megadeth'i ben kurdum. dünyadaki en iyi 4 metal grubunun 3'ünü etkilemişim. bu ego değil. gerçekler." diyor. fazla söze gerek yok sanırım.
hesabın var mı? giriş yap