• 6 ağustos 2017 beşiktaş konyaspor maçında göze hoş gelen futboluyla dikkatleri çeken futbolcu.
  • 28 eylül 2017 konyaspor vitoria guimaraes maçında yine görevini hakkıyla getiren oyuncu. dağıttığı paslarla takımı yönlendiriyor, rakibe basıyor, top kazanıyor. dileriz performansı sezon boyu ve sakatlık yaşamaksızın devam eder.

zaten süper kupa maçında sezonun sinyallerini vermişti. rabbim nazarlardan korusun.
  • 2.25 milyon euro'ya sassuolo'ya transfer olduğu açıklanan futbolcu.

konyaspor, bourabia'yı geçtiğimiz sezon levski sofya'dan 550 b€'ya transfer etmişti.
  • konyaspor'nun 26'lık maestrosu. acayip bir adammış. pasları mükemmel.
  • transfermarkt piyasa değeri 250 bin euro olan fransa doğumlu faslı futbolcu kim bulup aldıysa tebrik etmek lazım .
  • bu sezonun en iyi orta sahalarından biri olur. adam da her şey var.
  • dünkü süper kupa maçında sahanın yıldızıydı. bakalım sezonu nasıl geçirecek.
  • badou ndiaye'ye 10 milyon dolar verip, istediği kazığı tam hissedemeyen galatasaray'a 10 milyon euro'ya transfer olarak istediği kazığı hissettirecek oyuncu. osmanlıspor badou'yu 500 bin euro'ya aldı, konyaspor bourabia'yı 250 bin euro'ya aldı. bakalım satılık yazarlar ne zaman bu işin reklamlarıyla kafa sikmeye başlayacaklar? premier league'e gidiyor haberlerini ilgi ve merakla bekliyorum. bu arada adamın oyunuyla derdim yok, ara ara fakir gerard'ı diyebileceğim hareketler yapıyor. devamlılığı düşük olmasa konyaspor'a düşmezdi zaten.
  • dikkatimi çekti gerçekten iyi bir orta saha.çalışırsa daha iyi klüplerde oynayabilir.bu sezon için de konya'ya epey fayda sağlayacaktır.
  • 10m euro verilerek alınan belhanda'dan daha iyi bir futbolcu. ayrıca 1.5 yaş daha küçük.bu adamı kim aldıysa tebrik ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap