şükela:  tümü | bugün
 • patos reklamlarında oynayan, daha sonra tatlı küçük yalancılar'da gördüğümüz oyuncu. genç kesimden oyuncu diyebileceğimiz nadir isimlerdendir. sadece yakışıklılığıyla değil aynı zaman da (ki bence çok daha fazla) oyunculuğuyla öne çıkıyor.

  gözümüzün aradığı değerlerden.
 • lisede adapazarı enka da olan okulun üst düzey işlerini yapan bir babası vardı . bir arkadaşımla da uzun yıllar ilişkileri olmuştu şimdi röportajını görünce şaşırdım bir şeylerde oynamış ekranlara dönecekmiş .
 • yüksek sosyete dizisinde çok ama çok kötü giydirilen oyuncu. kim la bu dizinin stil danışmanı?
 • kendisini tanimam etmem, dizisini de izlemedim ama televizyonda kanallari degistirirken kendisini gorunce acaba armie hammerin varolmayan ikizi (bkz: social network) turk dizilerine mi cikmaya basladi dedirten oyuncu. artik dizisini de izleriz denk gelince. masallah.
 • allah'ımm oooo ne de hoş çocuk diye beğendiğin adamın 25 yaşında bir sübyan olduğunu öğrenmek ne acı...

  yüksek sosyete diye dandik bi dizi de aşırı parlıyor yalnız çocuk geleceğini iyi görüyorum. kıvançların, kenanların pörsüdüğü günümüzde genç kızların yakışıklı erkek idolü boşluğunu doldurabilir. melisa şenolsunile birlikteymiş, yakışıyorlar.

  değişik de bi de özgeçmişi var kim milyoner olmak ister de parlamış falan.

  ozan dolunay kimdir?

  mehmet ozan dolunay 1991 senesinde antalya’ da dünyaya gelmiştir. 25 yaşında olan yakışıklı oyuncu istanbul’ da yaşamaktadır. aslen antalyalıdır. temel eğitimin hemen peşinden üniversite eğitimini ise koç üniversitesi makine mühendisliği bölümüne girmiş ve buradan da mezun olan mehmet ozan dolunay kim milyoner olmak ister? isimli müsabaka programına katılmış ve bu müsabaka ile de yıldızı parlamıştır. mehmet ozan dolunay oyunculuk kariyerine tatlı küçük yalancılar isimli dizi ile adım atmıştır.
  mehmet ozan dolunay son olarak yüksek sosyete dizisinde mert karakterini canlandırmaktad
 • shameless türkiye uyarlaması olsaydı eğer, lip gallagher rolüne çok yakışırdı dediğim oyuncu.
  bazı erkekler çok tatlı evet.
 • çok daha iyi yerlerde olması gereken türk oyuncu. yakındır, hak ettiği yere geleceğine inanıyorum. çok başarılı, gerçekten "oyuncu" gibi oyuncu. oyuncu kelimesinin altı kesinlikle boş değil onun oyunculuğunda. yeni jenerasyonu görüyoruz, güzel ve yakışıklı (ama oyunculuktan zınnık anlamayan) herkes oyuncu..
  tatlı küçük yalacılar'da birçok genç (amatör de olsalar -ki kendisi de amatör- ) erkek oyuncular arasında oyunculuğu ile parlıyordu. yüksek sosyete'de ise tam pişti.
  inşaallah yolu apaçık olsun.

  not: oyunuluk oyunculuk dedik de sürekli, yakışıklılığı unuttuk. eh, efsane oyunculuğundan sıra gelmedi..
  "yakışıklı oyuncu murat yıldırım nerede görüntülendi?" , "yakışıklı oyuncu kıvanç tatlıtuğ.." , "yakışıklı oyuncu burak özçivit.." başlıklı haberleri düşünüyorum da, bu adama oyuncluğunun hakkı verilirse, tıpkı timuçin esen gibi "başarılı oyuncu" diye anılacak. buna inanıyorum.
 • türk aktör.

  ikinci kez bu başlığa entry giriyorum.

  bazı insanlar vardır; karizmatikliğinin yanı sıra, doğuştan cool, paçalarından kalite akan... bu nadide kesimde kendisi de bulunmakta.

  anlaşılabilir yazdım bence. daha net anlayın diye türkiye'de "tanınmış" kesimden başka bir er örnek:

  (bkz: edis görgülü)
 • lise devriyesi ile kaldığı yerden devam eden yeni nesil kaliteli oyunculardan.

  sinema perdesine daha da çok yakışacak, yakışıklı artist.
 • annesine kızdığı için mi, allaha şirk koştuğu için midir bilinmez ama allah taş etmiş onu bilirim bi.