şükela:  tümü | bugün soru sor
 • patos reklamlarında oynayan, daha sonra tatlı küçük yalancılar'da gördüğümüz oyuncu. genç kesimden oyuncu diyebileceğimiz nadir isimlerdendir. sadece yakışıklılığıyla değil aynı zaman da (ki bence çok daha fazla) oyunculuğuyla öne çıkıyor.

  gözümüzün aradığı değerlerden.
 • yüksek sosyete dizisinde çok ama çok kötü giydirilen oyuncu. kim la bu dizinin stil danışmanı?
 • kendisini tanimam etmem, dizisini de izlemedim ama televizyonda kanallari degistirirken kendisini gorunce acaba armie hammerin varolmayan ikizi (bkz: social network) turk dizilerine mi cikmaya basladi dedirten oyuncu. artik dizisini de izleriz denk gelince. masallah.
 • allah'ımm oooo ne de hoş çocuk diye beğendiğin adamın 25 yaşında bir sübyan olduğunu öğrenmek ne acı...

  yüksek sosyete diye dandik bi dizi de aşırı parlıyor yalnız çocuk geleceğini iyi görüyorum. kıvançların, kenanların pörsüdüğü günümüzde genç kızların yakışıklı erkek idolü boşluğunu doldurabilir. melisa şenolsunile birlikteymiş, yakışıyorlar.
 • çok daha iyi yerlerde olması gereken türk oyuncu. yakındır, hak ettiği yere geleceğine inanıyorum. çok başarılı, gerçekten "oyuncu" gibi oyuncu. oyuncu kelimesinin altı kesinlikle boş değil onun oyunculuğunda. yeni jenerasyonu görüyoruz, güzel ve yakışıklı (ama oyunculuktan zınnık anlamayan) herkes oyuncu..
  tatlı küçük yalacılar'da birçok genç (amatör de olsalar -ki kendisi de amatör- ) erkek oyuncular arasında oyunculuğu ile parlıyordu. yüksek sosyete'de ise tam pişti.
  inşaallah yolu apaçık olsun.

  not: oyunuluk oyunculuk dedik de sürekli, yakışıklılığı unuttuk. eh, efsane oyunculuğundan sıra gelmedi..
  "yakışıklı oyuncu murat yıldırım nerede görüntülendi?" , "yakışıklı oyuncu kıvanç tatlıtuğ.." , "yakışıklı oyuncu burak özçivit.." başlıklı haberleri düşünüyorum da, bu adama oyuncluğunun hakkı verilirse, tıpkı timuçin esen gibi "başarılı oyuncu" diye anılacak. buna inanıyorum.
 • türk aktör.

  ikinci kez bu başlığa entry giriyorum.

  bazı insanlar vardır; karizmatikliğinin yanı sıra, doğuştan cool, paçalarından kalite akan... bu nadide kesimde kendisi de bulunmakta.

  anlaşılabilir yazdım bence. daha net anlayın diye türkiye'de "tanınmış" kesimden başka bir er örnek:

  (bkz: edis görgülü)
 • lise devriyesi ile kaldığı yerden devam eden yeni nesil kaliteli oyunculardan.

  sinema perdesine daha da çok yakışacak, yakışıklı artist.
 • bazı insanların sandığının* *aksine 91'li falan olmayan, kim milyoner olmak ister yarışmasıyla hiçbir alakası da olmamış olan başarılı türk oyuncu.

  2 mayıs 1990 doğumludur. liseyi antalya'da okuduktan sonra istanbulda koç üniversitesi'nde makina mühendisliği okumuştur. lise döneminde afs öğrenci değişim programı kapsamında cleveland'da bir süre yaşadığı öne sürülmektedir. (bkz: rabbime sordum cleveland dedi) üniversitede okuduğu sırada craft oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimlerine başlamış ve sonrasında ekranlarda yerini almıştır.

  patos reklamı, tatlı küçük yalancılar, yüksek sosyete tecrübelerinden sonra şimdi de lise devriyesinde başrol oynamaktadır. türkiyedeki mevcut aktörler arasında hem en yeteneklilerden hem de en yakışıklılardan biridir kanımca. şuan için kariyer olarak önü açık gibi duruyor zira bu iki özelliği barındıran oyuncu sayısı oldukça az.
 • 24 şubat 2018 tarihinden itibaren kadıköy craft tiyatro'da killology isimli oyunla sahnelere geri dönen fanatik beşiktaşlı tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.
 • darısı başımıza adlı yaz dizisinde gördüm şuan. vuruldum.