• akparti döneminin ürünü bir ergen

ne hakkı varsa bir de utanmadan hakkını helal etmiyormuş saadet partisine
    tweet
    ekran görüntüsü

diyeceksiniz ki bunu ciddiye alıp başlık mı açılır. biz arşivimizi yapalım da gün gelir lazım olur.

18'inde türk düşmanları olanları kaçırdık bari 23'ünde birden ülkücü olanları bilelim de 30'unda gireceği yeni kalıbı görelim.
  • gerçekten akp döneminde yeşeren bir adet ahlaksız yalancı bir trol.

ekşi sözlük kapatılsın diye de video çekmiş. tık tık

en çok zoruma giden de bu aşağılık ekrem imamoğlunun montaj videolarını izleyip izleyip kendi bir bokmuş gibi oturup bir de yorum yapmış. bir de neymiş hakkaniyet gözetiyormuş da buna çok değer veriyormuş.

ulan hakkaniyet gözetsen aldığın nefesi iade edersin pis iftiracı.

tık tık 2
  • akp çevrelerinden konferans, etkinlik vs koparmaya çalışan sosyal medya ihbarcısı.

beyefendi sosyal medyanın sansürlenmesi için komisyon kurulmasını tavsiye ediyor.

edit: kendisi eksisozluk'un kapatılmasını da istiyor ağabeylerinden

edit2: en büyük özelliği, kadem toplantısında korumaları aşıp erdoğana sarılmasıymışmütiş. aferin genç.
  • kendini araştırmacı gazeteci/yazar olarak tanımlayan birey.

1996 doğumludur. kocaeli üniversitesinde gazetecilik ve anadolu üniversitesinde sosyoloji (açıköğretim) okumaktadır.

kendini araştırmacı gazeteci/yazar olarak tanımlayan birey.
  • kendisi müslüman bir araştırmacı gazeteci kardeşimiz.
  • rasim ozan kutahyali, fatih tezcan ve benzerlerini izleye izleye buyumus, onlarin konusma bicimlerini ve tepkilerini taklit ederek akp'ye giris yapmaya calisan bir gazeteci.

kendini arastirmaci gazeteci olarak tanimlamasi elestirilecek bir sey degil. herkesin kullanabilecegi tanimlamalar bunlar, haber alma ve yayma insan hakki oldugu icin bunlari diploma ile kisitlayamiyoruz ama sikinti orada degil. sikinti tepkilerinin birebir rasim ozan kutahyali dusturundan taklit olmasi. bence ulkenin gittigi durumun vehametini en acik sekilde goz onune koyan orneklerden biri.
  • youtube'da clickbait videoları biraz izlendi diye ekşi sözlükte başlığı bile var. kendisi için bir başarı.

önüme düşen bir videosunu izledim bir insan başkasının adına ancak bu kadar utanabilirdi

bir süre abdurrahman uzun gibi troller arasında yerini alıp cebi para görecektir.
  • türkiye'de her türlü meslek kirlendi.en çok da gazeticilik.mikrofonu eline alan gazeteci oldu.hipotezi bilmeyen araştırmacı oldu.sonucu da bu arkadaş oldu...atanamamış hayvan engin...
  • türkiyenin en çok abonesi olan youtuber’larını karalayarak abonelikten çıkılmasını, kendi kanalına abone olunmasının gerektiğini savunan rezil. :))))
    kendini haberci olarak tanımlayan bu haberciliğin ergen duayeni ekşi sözlük ‘ün kapatılmasını talep ediyordu bi ara. kesin buraları da okuyordur bi önerim olacak;

o sıçan tüyü gibi saçlarını sokmadığın şekil kalmadı. bok gibi olduğunu sen de biliyorsun. kes gitsin. hatta o içi küflenmiş kafanı olduğu gibi kesebilirsin.
  • 2-3 dakika zaman ayırıp izliyeyim dedim, daha konuşmayı bile başaramadığı için dayanamayıp kapattım. bir de gazeteciymiş vay anasını ya ne kafalar var
hesabın var mı? giriş yap