şükela:  tümü | bugün
 • akparti döneminin ürünü bir ergen

  ne hakkı varsa bir de utanmadan hakkını helal etmiyormuş saadet partisine
  tweet
  ekran görüntüsü

  diyeceksiniz ki bunu ciddiye alıp başlık mı açılır. biz arşivimizi yapalım da gün gelir lazım olur.

  18'inde türk düşmanları olanları kaçırdık bari 23'ünde birden ülkücü olanları bilelim de 30'unda gireceği yeni kalıbı görelim.
 • gerçekten akp döneminde yeşeren bir adet ahlaksız yalancı bir trol.

  ekşi sözlük kapatılsın diye de video çekmiş. tık tık

  en çok zoruma giden de bu aşağılık ekrem imamoğlunun montaj videolarını izleyip izleyip kendi bir bokmuş gibi oturup bir de yorum yapmış. bir de neymiş hakkaniyet gözetiyormuş da buna çok değer veriyormuş.

  ulan hakkaniyet gözetsen aldığın nefesi iade edersin pis iftiracı.

  tık tık 2
 • akp çevrelerinden konferans, etkinlik vs koparmaya çalışan sosyal medya ihbarcısı.

  beyefendi sosyal medyanın sansürlenmesi için komisyon kurulmasını tavsiye ediyor.

  edit: kendisi eksisozluk'un kapatılmasını da istiyor ağabeylerinden

  edit2: en büyük özelliği, kadem toplantısında korumaları aşıp erdoğana sarılmasıymışmütiş. aferin genç.
 • kendini araştırmacı gazeteci/yazar olarak tanımlayan birey.

  1996 doğumludur. kocaeli üniversitesinde gazetecilik ve anadolu üniversitesinde sosyoloji (açıköğretim) okumaktadır.

  kendini araştırmacı gazeteci/yazar olarak tanımlayan birey.
 • kendisi müslüman bir araştırmacı gazeteci kardeşimiz.
 • ekşi sözlükteki ateist yazaralara kızmış ekşi sözlüğü yönetimini filan zan altında tutan bir videosu vardı. ekşi kapansın diyordu. burdaki yazarlardan sözlük yönetimi, ve diğer yazarlar sorumlu olamaz.
  kendisi youtubede her gün. halbuki allah'a sövenler paygembere hakaret eden yakup deniz'ler ibrahim atabey'ler gibi isimler youtubede. niye bu ezik youtube kapansın demiyor o vakit. dermi hiç...

  tipik bir akp'li vitaminsiz. cibliyetsiz. tam bir kurbağaya benziyor. buram buram cahil. eeee türkiye gibi vasatlığın dibine vurmuş ülkede bunun gibi sinek tipli insanlar cıkacaktır. takip edenlerde comar değil. ağıştılmış comar. rte yi şişreceğim diye. bin takla atıyor. yalan riya! palavralar. akp lilerin bile inanmadığı ama inanıyormuş gibi yaptığıı vasat palavraları papağan gibi tekrarlıyor. buna gazetecilik diyor.
  babası tarihciymiş. (demesine göre) de git. senin babanın tarihci olduğu bir ülke düşünemiyorıum.
 • türkiye'de her türlü meslek kirlendi.en çok da gazeticilik.mikrofonu eline alan gazeteci oldu.hipotezi bilmeyen araştırmacı oldu.sonucu da bu arkadaş oldu...atanamamış hayvan engin...
 • türkiyenin en çok abonesi olan youtuber’larını karalayarak abonelikten çıkılmasını, kendi kanalına abone olunmasının gerektiğini savunan rezil. :))))
  kendini haberci olarak tanımlayan bu haberciliğin ergen duayeni ekşi sözlük ‘ün kapatılmasını talep ediyordu bi ara. kesin buraları da okuyordur bi önerim olacak;

  o sıçan tüyü gibi saçlarını sokmadığın şekil kalmadı. bok gibi olduğunu sen de biliyorsun. kes gitsin. hatta o içi küflenmiş kafanı olduğu gibi kesebilirsin.
 • genç seçmenin neye göre oy verdiğini çok iyi bilen bir youtuber.
 • akhainliğin ürettiği sıkıntılı sahtekar cahil bir fırsatçı. söylediği şeylerin %90ı desteksiz ve yalan. %10 ise hakaret. ahaberin youtube versiyonu olmaya çalışıyor. umarım günü geldiği zaman dolandırıcılıktan ve halkı kin ve düşmanlığa sevk etmekten işlem yapılır.