• kendisi bugün ikea'da alışveriş yaparken karşıma çıktı. "kötü bir dizide dandik bir roldesin biliyorsun di mi, ahaha" dermiş gibi baktım yüzüne, sonra gözlerine... o da "o beğenmediğin dizide, haftalık, senin 1 senede kazandığını kazanıyorum nerdeyse, allaan salaaa" dermişçesine yutkundu... sonra arkamı döndüm ve saksı bakmaya devam ettim.
  • twitter'da her allahin günü eksisozluk yazarı olduğunu söylemezse ölecek hastaligina yakalanmış olan oyuncu kisi.
  • bütün dizilerle dalga geç herkesin hakkında atıp tut sonra git pis yedili dizisine dahil ol. wtf??(bkz: oldu mu şimdi bu?)
  • pis yedili dizisinde "zengin bir babanın parayla satın alamadığı oğlu"nu canlandıracak kişi. çok orjinalmiş yea.
  • sanırım pek samimi bir insan, niye bilmiyorum bana öyle geliyor. ayrıca pek de tatlı görünüyor.
  • oyunculuğa kampuste gördüğü bir ilanla başlayan, şimdilerde venedik film festivali'nde kırmızı halının üzerinde görülebilen insan. semih kaplanoglu'nun yumurta - sut - bal üçlemesinin ikinci filmi olan sütte basak koklukaya ile oynamıştır. boğaziçi üniversitesi'nde işletme okur. şanslıdır vesselam.
  • 3 4 sene öncesine kadar melih bulaşıkları da yıkasan artık, şimdi ise venedik'te kırmızı halılarda şipşaklar gözümü alıyor kesin artık insanı.

iyi kalpli, zeki bir çocuk melih, şimdi internette filmle ilgili videoları gördüm gözleri parlıyordu. umarım mutluluğu da, eğer o da istiyorsa sinema kariyeri de devam eder. şahsen filmi heyecanla izlemeyi bekliyorum.
  • boğaziçi üniversitesi'nde aynı sene başlamıştık okula; kilyos sarıtepe kampüsü'nde aynı yurtta kalıyorduk. serviste görürdüm ara sıra; 'yakışıklı çocuk' diye geçirirdim içimden. gizemli bir hâli vardı hep; pek konuşmazdı. 'süt' filminin fragmanında gördüğüm zaman hemen tanıdım. o tarz filmleri sevmememe rağmen sırf o oynuyor diye gittim. sonra okulun çevresinde karşılaştım bir kaç kez. sanırım ünlü olduktan sonra burnunu yaptırmıştı. pek yakıştıramadım; doğallığı bozulmuştu. hatta o mu değil mi diye çaktırmadan iyice bakmaya çalışmıştım. eski hâli daha iyiydi; para insanı bozuyor vesselam. şimdilerde 'adını feriha koydum' dizisinde oynuyor. o sessiz, gizemli çocuğun bir gün oyuncu olacağı hiç aklıma gelmezdi. demek ki uzaktan gözüktüğü gibi değilmiş. ne diyelim; yolu açık olsun.

edit: burnunu yaptırmamıştır.
  • aynı zamanda incici, oyunculuk için çok şanslı gözlere sahip insan. ama e'lerde bir problem var gibi, kapalı çıkıyor sanki. üstüne çalışmalı bence.
  • denk geldiğim birkaç tweetinde, televizyonda izlemeye tahammül ettiği tek kişinin wilco van herpen olduğunu söyleyen insan. kendi dizisinden* kendi bile tiksiniyordu sanırım.
hesabın var mı? giriş yap