şükela:  tümü | bugün
  • oldukça feminen yüz hatlarına sahip bir kız. nereli olduğunu bilmeden bakınca rus-japon kırması gibi duruyor. ayrıca biraz aralka'ya benziyor (daha az yanaklısı gibi).

ayrıca sesi, veya daha çok aksanı galiba, çok tatlı.
  • 100 cosplay yeteneği yanında 0 kişilik sezisi vardır. geyik falan yapayım demeyin direk küfür ediyor. yine de aşırı ciddiye alan biri olduğu için kafa bulmak zevklidir. hemen de sinirleri bozulur.

şimdilik sadece başarılı ama geleceğin en iyi cosplayerlarından olacak, küçük bir kızımızdır. ona burada şu şiirle veda ediyorum.

merak ettik diye bin küfür yedik
    elf mi la bu, bu ne lo böyle dedik
    lüksenburk degil be, burası dominik
    odun sanma bizi, hislerimiz delik
    .....
    dakikasında sildin, unuturuz sanma.
    incindik sister geçmez bu zamanla

baş harflerini oku, sonra da özür dile....
  • "no one ıs ınnocent short movıe" videosundaki muhteşem görünümünün yanında , amatörce yaptığı oyunculuk ile hayallerimizi yıkmıştır.

(bkz: http://www.youtube.com/…lpage&v=yz9cne73k6s#t=338s)
  • bir şekilde bir yerden tanıdığım edremit'li genç cosplayer. cosplayerlarla alakam yok falan diye düşünürken o kadar çok cosplayer tanıyorum ki neresinden çıkacağım bu işin şaşırmış durumdayım. * * *
  • bizde cosplay nerelere gelmiş yahu dedirten hanım kızımız. yanlız merak edip facebook sayfasına bakınca yazdıklarından hiçbirşey anlamadım. kuşak farkı demek böyle oluyormuş, biz yaşlanırken ayrı bir türkçe çıkmış ortaya.
  • oyunculuğu berbat kendisi tatli cosplayer. ayrıca elohell e çıkmıştır ki bu büyük bir başarıdır
  • bir türk olarak çok çok beğendiğim cosplayer. başarılarının devamını dilerim. he birde bizi okuyorsa bi zyra yap be melodicim.
  • türkiyede cosplay denince akla gelen bir isimdir.

cosplay'leri türkiye standartlarına göre başarılı.
    güzelliği de yerinde, çok sevimli bir tipi var, çaya atsan tatlandırır, keke katsan yenir. normal hali bile anime karakterine benziyor.

lakin henüz küçük olduğu için karakter açısından pek olgun değil. ama zamanla geçecek şeylerdir bunlar diyerek fazla takılmıyorum. ki zaten karakteri de beni pek ilgilendirmiyor, kankası falan değilim nasılsa, ben cosplay çalışmalarını takip ediyorum o kadar.
  • başarılı bir cosplayer. bizim türklerde cosplay konusunda biraz sıkıntı olduğu malum. mesela blood elf cosplay'i yapıyorlar ama silvermoon'dan değil de mahmutpaşa'dan gelmiş gibi duruyorlar. bu hatunda öyle durmuyor kostümler. bir iki kişi daha var aynı standartta, gayet başarılılar.