• john carpenter'ın 1992 filmi.
    chevy chase esasoğlan, daryl hannah yenge, sam neill kötü adam.
    hollow man in neşeli, keyifli versiyonu.
  • carpenter'in tarzinin disinda cektigi bir film.. zira carpenter ne yazmis ne de muziklerine ellesmistir.. bir de chevy chase.. komedi.. yani enteresan bir film olarak durmakta carpenter'in filmografisinde..
  • daryl hannah'nın enfes göründüğü filmdir. şu an comedy max'te yayınlanmakta...
  • periyodik aralıklarla izlediğim filmdir. özellikle chevy'nin çizdiği performans için tekrar izlediğim filmlerdendir.
  • bu filmdeki "görünmez birey"in bandaj ve plastik benzeri madde içindeki halleri küçükken bana fena halde korkutucu gelirdi, nedendir bilmem. hastanelerde yüzü bandajlı insanlardan da * hala korkarım.
  • diğer john carpenter filmlerinden daha farklı olsa da gayet güzel filmmiş... yeni izledim ve beğendim. yalnız sonu bir tık daha iyi olabilirmiş.

7.5/10
  • başrollerini chevy chase, daryl hannah ve sam neill'in paylaştığı 1992 yapımı john carpenter filmi.

belki de çoğumuzun hayali olan görünmezlik süper gücüne dair bir komedi. yalnız bu defa kurduğumuz o keyifli hayallerin değil de başımıza ne tür belaların geleceğine , görünmezliğin olumsuz yanlarına değinmekte.

pek hareketli olmayışı ve finali benzerlerinden ayırıyor. görüntü teknolojisi ise oldukça eğlendiriyor.
    dediğim gibi hareketliliğinin az oluşu ve finali beklentiyi karşılamasa da güzel bir film.
hesabın var mı? giriş yap