• anneke van giersbergen'in 2013 çıkışlı drive albümünün bomba parçalarından biri,

parçada duyduğumuz diğer ses de hayko cepkin, şaşırmayalım*
  • albümün en iyi parçalarından olan, anneke van giersbergen & hayko cepkin ortak yapımı olan şarkı. 2013'teki anneke konserinde çok güzel bir şekilde icra edilmişti.
  • ne zamandır hayko cepkin ile anneke düeti bekliyordum, gerçekten etkileyici olmuş. hayko cepkin ile gurur duymamı sağlayan bir proje daha. süpersiniz abim !
  • loop'a aldıran muhteşukela şarkı. hayko artı bayan vokal kombinasyonu çok başarılı olmuş. devamı gelsin.
  • hayko kısmı çok acaiptir, insanı alıp götürür. 2.05'ten şarkının sonuna kadar loopa aldırır. yukarıda anneke kısmı yazılmış, bende dilimin döndüğü kadar hayko tarafını yazayım, hatalarım olabilir, nitekim copy paste değil alın teri

(parantez içindeki kısımları anneke söylemektedir.)

birazdım, çoğaldım
    elimdedir sandım,
    inat içimdeymiş, inan ah, kurtulsam
    nerdeydin, ah, sana uzandığımda,

ıt's like a mental jungle,
    (you will get lost, get lost, get lost)
    ıt's like a mental jungle,
    (you will get lost, get lost, get lost
    it’s like a mental jungle
    you will come home exhausted)

içime işlediğin kelimeler,
    bir an içindeydi,
    günahımsa bunlar kabul edip, ödeyeyim,
    üzgünüm, hem de çok üzgün
  • anneke van giersbergen'in 2013 yılına ait drive isimli albümünün en eglenceli parçalarındandır.
    hayko dinleyemeyen biri olarak şarkıyı sevdim.
  • sikici bi düet.
  • an itibari ile ders çalışırken rock fm de duyup, lan az önce söyleyen ingilizceydi nerden çıktı bu türkçe söz, hemde hayko cepkin derken, çalan şarkının anneke van giersbergen olduğunu gördüm. bi kaç saniyelik şaşkınlıktan sonra mutlu oldum, ne güzel olmuş ikisi, çokta güzel olmuş.

ama bir anneke hayranı olarakta utandım kendimden, yeni albümü biliyordum ama bunu dinlememişim.
  • hayko cepkin'in girmesiyle 'noluyor lan youtube falan mı açık unuttum' gibi bir ifade vermeme sebep olan şarkı. sonra baktım ki harbi hayko girmiş. güzel de olmuş.
  • hafatlık keşifte denk geldiğinde hayko cepkin'i duyunca eblememe sebep olmuş şarkı. biri kurtarsın şu loop'tan beni.
hesabın var mı? giriş yap