• beynini kiraya vererek insanliktan istifa eden yasam formlari icin cennete gitmenin(?) farkli bir yontemi. hangi din olursa olsun sorgulama gudusu ortadan kalkinca bu tip vakalarin sayisi da artiyor. isi kotusu ise demokrasiyi sindirememis ucuncu dunya ulkelerinde bu tip insanlar halkin butununu etkileyecek bicimde davranabiliyorlar.
  • ınsanoglunun ne kadar tuhaf bir varlik oldugunun bir ornegi olan video.
  • tanım:bu köpeklerin belki şuan bize fazla bir zararı olamaz ama bunlarin çoçuklarıda yarın bir gün devletin kurumlarına yerleştirilincd olacakları düşünemiyorum bile.
    neticede köpeğin yavrularıda köpek olur.
  • havlayarak turbeye gireni gorup hala savunan varsa bir zahmet siktirip gitsin. boyle ibadet mi olur.
  • allah akıl, fikir ihsan eylesin dedirten durum.
  • hayır insan nasıl bu kıvama geliyor lan nasıl bir rant var bu işin ucunda.

yani ciddi ciddi inanarak tapmiyorlar heralde bunlar.

güzel rant dönüyorsa bı yesillendirin de iki havlayalim biz de.
  • illa niye birine kulluk etmek istiyorsunuz?sizin özgür iradeniz düşünme yeteneğiniz yok mu? gerçekten anlamadığım ve hiçbir zaman anlayamayacağım bir durum
  • ben bu milleti anlamıyorum. arkadaş ortamında bile biri liderlik etmeye kalkışınca gerilip posta koyuyorum. insanlar illa birilerine köpeklik yapmadan duramıyor. çok ilginç bir psikoloji.
  • bence insan gerçekten böyle düşünemez diyorum sonra etrafın bunlardan geçilmediğini görüyorum. normal insan avanta olmadan bu kıvamagelemez bence diğerlerini ruh ve sinir hastalıkları hastanesine kapatmak lazım. genel bir kültürsüzlük var bu işlerin altında adamlar tarikat olayını peygambere bağlıyor ama araplar olayı bilmiyor.
hesabın var mı? giriş yap