82 entry daha
  • üst edit: "kanıtın var mı?" diye soruyorlar. arkadaşlar siz hangi ülkede yaşıyorsunuz allah aşkına? adamlar daha ne yapsın? bunların organize bir örgüt olduğuna şüpheniz yok değil mi? aklınızdaki soru işareti "sadece terör örgütü mü değil mi?" noktasında sanırım. bir çok yerde müritlerinin de yöneticilerinin de "cumhuriyet düşmanı" ifadelerini gördünüz değil mi? ee daha ne istiyorsunuz terör örgütü olduğunu görmek için? bir oluşum eğer, cumhuriyeti yıkmak amacıyla organize oluyorsa, müritlerinin beynini yıkayıp emeğini sömürüyorsa, devlette kadrolaşmaya çalışıyorsa terör örgütüdür. fetö gibi başınızdan bomba yağdırmasını beklemeyin saygıdeğer ılık götlü arkadaşlar. göte göt diyin. korkmayın. ayrıca bu örgütün nasıl kadınları ve çocukları heba ettiğini görmüyor musunuz? bunların hepsi kaybedilmiş insanlar.

yüksek sesle haykırıyorum. tüm sözlüğün de haykırmasını tavsiye ediyorum.

menzil cemaati bir terör örgütüdür.

mensupları devletin içine sızmaya çalışan teröristlerdir.

mevcut akp hükümeti ve kuklası mhp, dün fetö’ye bugün de menzil terör örgütüne devleti ele geçirmesi için izin vermektedir.

`menzil cemaati bir terör örgütüdür. müritleri de teröristtir. günü geldiğinde hepsi terörist olarak yargılanacaktır. `

haykırıyorum.

• (bkz: kandırıldık) v.2
  • sadece menzil değil. bence tüm tarikatlar bir çeşit terör örgütü. sen tarikatsan din ile uğraşıyorsan devletle ne işin var. senin işin allah ile olmalı.

bu genellemeden sadece melamileri ayrı tutuyorum.
  • tıpkı milli ve halkın yararına olmayan her türlü şahsi çıkar için devlete sızan ve onu ele geçirmeye çalışan ismi, cismi, ideolojisi, destekçisi farketmeksizin bütün oluşumlar gibi terör örgütüdür.
  • apaçık bir terör örgütüdür, liderleri, ele başları, kampları bellidir. fetö adlı haysiyetsizler ne yaptıysa geçmişinde bu menzilciler daha organize şekilde yapıyor. şimdiden müdahale edilmezse ırgat-köle düzeni kurmuş gavs adlı şahsiyet devlet için büyük bir tehdit oluşturacaktır.
  • üniv. 1 sınıftayken fetocu g.tler hangi bakanlıkta çalışacaklar , hangi kadınla evlenecekler belliydi. ve dedikleri oldu sonra da kaçtılar ülkeden ellerini kollarını sallayıp. bu kara cahil dallamalar da benzer şekilde örgütleniyor. kimin hangi ilde ilçede bakanlık çalışanı memur saglikci polis bekci olacakları belli ve bunu başkalarının hakkını gaspederek yapıyorlar.

menzil terör örgütüdür tüm tarikatlar türkiye devletinin temeline bağlanmış dinamitlerdir. hepsi kapatılsın diyanet kara para aklamayi bırakıp esas vazifesini yapmalıdır. bilerek diyanet yıpratılıyor ki insanlar tarikatlara kaçsın. yerin dibine batasıca efendi-köle düzeninizi yaşamak istemiyoruz. yeni nesillerin beyinlerini çürütme çabanızın eğitimi sekteye uğratarak basarildigini düşünebilirsiniz ama öyle olmadığını elbet bir gün öğretecekler.
  • ben insanların kılık kıyafetlerinden rahatsız olmam. ama o kıyafetin altındaki o düşünce o bakış açısı öyle rahatsız ediyor ki beni. bunların inandığı doğruları savunan liderlik edenler gün gelecek bunları başımıza bela edecek. seçimle değil isyanla başta kalacaklar. bunları görmemek için kör olmakta yetmiyor istemek gerekiyor bence. film izler gibi izliyoruz. elimizden ne gelir ki. neyse benim patlamış mısır bitmiş görüşürüz forum.
  • bu tarz oluşumların teröre ve devleti ele geçirme girişimine bulasmamasi imkansizdir. ponzi sistemi gibi düşünün insanlari sistemde tutmak için onlara sürekli mevki, makam veya ihale vermek zorundalar. büyük düşünür mehmet karahanlı'nin deyisiyle "senden yana olanlara bir seyler vermezsen neden senden yana olsunlar"? geçmişte femlere nasıl polis girdiyse zamani gelince bu oluşumlara da aynısı yapilacaktir. bu kaçınılmaz.
  • (bkz: erken boşalma)
    sakin ol gardaş. bağırdın da ne oldu. az bekle hele reyiz ilk taşı atsın. höte gelmeyesin sonra.
  • menzil cemaati sağlık bakanlığının tüm kadrolarına mı sızmış? buna kargalar bile güler.
    .
    edit: yazmak zorunda kalmak üzücü ama ironi yaptım arkadaşlar. lütfen dm ile sövmeyin menzilci değilim :)
546 entry daha
hesabın var mı? giriş yap