• bugün motora yetişmek üzere koşarak ahmetten 20 tane midye aldıktan sonra tekelde arkadaşımla buluştum. kendisi de benden habersiz buradan bi bu kadar midye almış. motorda iki midyeyi de denemek istedim ancak buranın midyesi bozuk ve leş gibiydi.

benim midem az biraz sağlam ama arkadaşım kusmaktan helak oldu akşam akşam, maceraya gönül veren ve 1 lirayı yemek yerine buradan hizmet almak isteyen kardolarımı uyarmak istedim.
  • kendisini beşiktaş midyeci ahmet’in karşısına konumlandırmış, adeta yürek yemiş midye-kokoreççi.

kokoreci midyeci ahmet’le aynı ve çok güzel. midyeleri sıcak, midyeci ahmet’e kıyasla büyük. tadı ise midyeci ahmet midyelerinden bir tık daha kötü.
  • midyeci ahmeti denedikten bir hafta sonra alternatif midye-kokoreç ikilisini denemek için girdim tadı fena değildi tabiki bir midyeci ahmet olamaz ama tuvaletten çıkamamaya sebebiyet vermiştir midem bozuldu resmen benimde benle beraber yiyen arkadaşımda aynı şekilde. midyeci ahmette sıra beklemek tuvalette beklemekten daha mantıklı.
  • buradan yiyip mideyi bozanlara şaşırdım doğrusu.kokoreç ve midyesini denemiş biri olarak gayet başarılı buluyorum.
hesabın var mı? giriş yap