• nice guy. şarkısı bile var, nice guys finish last.

sosyal medyada daha çok kullanılanı da friendzoned.
  • anaaa kimse yazmamış hayret
    oysaki karşılığı orbit yani uydudur
  • chad
  • (bkz: simp)
  • male girlfriend
  • çok kavram karmaşası olmuş. yine içine sıçıp, kavram karmaşasının amına koymuşsunuz bence...

meriç dediğimiz olay yastık erkektir. ibne, gay falan değildir, özünde maskülen özelliklerini kaybetmemiştir. aslında o da esas kızı götürmek ister ama teknik özellikleri yetersiz olduğundan bir türlü götüremez.

(bkz: yastık erkeği)
    (bkz: yastık erkek)

sizin hafif algı probleminiz olduğundan isim vererek anlatayım. mesela isimler burcu, meriç ve selahattin olsun.

burcu selahattin'le çıkmaktadır ve cinsel hayatları da hareketli bir şekilde devam etmektedir. diğer yandan burcu meriç'le çok yakın arkadaştır ve hatta selahattin'le olan ilişkisini sürekli olarak meriç'e anlatır. bu konuşmalar sırasında meriç de burcu'ya sürekli olarak hak verir. selahattin özünde bir öküzdür ama burcu gibi kızlar öküzleri çekici bulduklarından dolayı önceleri bu durum bir sorun teşkil etmez.

en sonunda selahattin öküzlük çıtasını çok yükseltir ve burcu'dan ayrılırlar. zaten selahattin daha sonra ortamlarda: "burcu'yu şöyle götürdüm, böyle götürdüm, şu tarihte eve attım, yolluydu o karı zaten" falan diyecektir.

bu noktada burcu ağlayarak meriç'in yanına koşar ve meriç'in omzunda ağlar. meriç ise üzgünmüş gibi yapar ya da gerçekten üzgündür. tabii aslında ortamda haline üzülünecek kişi sadece meriç'tir.

çünkü burcu öküz selahattin'den ayrılmasına rağmen bile meriç'i bir sevgili adayı olarak düşünemez. meriç o'nun gözünde kız arkadaşı gibi bir şeydir. kız kankasını nasıl görüyorsa meriç'i de öyle görür. "ulan bu çocuğun da bazı ihtiyaçları oluyordur, yardımcı olayım sevaptır" diye düşünmez, umrunda bile olmaz. zira aslında meriç falan burcu'nun sikinde değildir.

velhasıl, meriç yine yalnız kalır, sevdiği, kütür kütür kütletmek istediği kız olan burcu'yla en çok yakınlaştığı an burcu'nun o'nun omzunda başka bir erkek için ağladığı an olacaktır.
  • (bkz: softboy)
  • (bkz: orbiter)
  • ingilizce: maritsa
    bulgarca: maritza
    yunanca: evros.
hesabın var mı? giriş yap