• vereceğiniz sözcü linkini...

https://www.posta.com.tr/…pcisini-ifsa-etti-2073339

ayrıca ünlü bir insanın hayranlarından birinin o'nu yemeğe davet etmesi kadar sıradan bir şey var mı lan? mesela ben de 4-5 ay önce evan rachel wood'a instagram'dan evlenme teklif ettim ama o bana: "manyak mısın lan sen? kimsin sen bana evlenme teklif ediyon? deşifre edecem seni hayvan!" demedi.

cevap verse o da öyle derdi belki ama sonuçta cevap vermedi. bence hala teklifimi düşünüyor.
  • (bkz: retard alert)

o soru öyle mi sorulur dalyarak dedirten olaydır...

merve hanım iyi akşamlar, sizin için de uygunsa bir akşam yemeği yememiz mümkün müdür?

böyle sorulur...
  • haluk leventin her zaman biraz pr çalışması yaptığını düşünmüşümdür. ama bunu yapsa bile karşısındakini mutlu ediyor mu? evet. ama bu kadındaki egodansa ben pr çalışmasını tercih ederim. olur yiyelim demek ne kadar zor olabilir anlamıyorum, sen kimsin ki karşındakinden ne farkın var?

tanım:ne oldum delisi olmuş alelade bir insan davranışı.

edi: arkadaşlar olur yiyelim diyip adamla yemek gömmeye gitmeyecek tabii ki iyi misiniz? normal bir şekilde savuşturacak yani, isterse direk engellesin veya görmemiş gibi devam etsin. saldırmasına bir neden göremedim.

büdü: neden siz dememiş, kibarca sormamış diyenler var, naçizane fikrim mesaj atan kişi merve sevi'nin o mesajı okuyacağını bile düşünmüyordu bence. ha gerekli miydi? hayır.
  • ifşa etmesi ayrı mantıksız ama beyefendiler ne var ki bunda diyor.olur yiyelim dese ne olurmuş.
    ulan kadın ünlü diye aşırı hoşgörülü olmak zorunda mı ?

kaldıki yazan dallama soru bile sormuyor direkt gidelim diyor?

kendi eşinize dostunuza yapılmasını normal karşılamayacağınız şeyleri burada normalleştirmeye çalışmayın.
  • direk engele basacağına kendi kendine iş çıkarmış
  • her şeyin bir adabı, usulü var. ifşa etmesi elbette doğrudur. hayranı olabilirsin de bu soru böyle mi sorulur?

hiç tanımadığın birisine "akşam planın yoksa" diye söze mi başlanır amk çomarı. usulüne uygun bir şekilde sorup bu şekilde karşılık almış olsaydı en azından haklı olabilirdi.

yemek yemek istemesinde problem yok ama bunu ifade etmesinde problem olan bir adet çomarın ifşası.
  • tanımadığı bir insana “sen” diyerek, soho’ya yemeğe gidelim diyor. bunu sorabilmek için karşısındaki kadına dair bazı fikirleri olması lazım. “çat diye çağırırım, gelirr, aranıyodur” tarzı fikirlere sahip olması lazım. merve sevi ifşa etmekle gayet iyi yapmıştır. kadına ifşa ettiği için kızacağınıza adama yaptığı için kızın.
  • ünlülük, eğitim vs avamlığı alır ama kezbanlık baki kalırmış. adamın birisi kalkmış senden hoşlanmış ve medenice yemeğe gidelim mi diye sormuş. kezbanımız aklı sıra sen kim oluyorsun diye adamı cezalandırmak için ifşa etmiş.

sevgili kezban, cevap vermek zorunda değilsin. illa cevap vermek istiyorsan hayır dersin ya da daha ileri gider adamı bloklarsın.
hesabın var mı? giriş yap