şükela:  tümü | bugün
  • uludağ üniversitesi, iktisadi idari birimlerde öğretim görevlisidir kendileri. prof. dr. zeynel dinler'in asistanlığını yapmıştır. iktisat öğrencileri kıymetini henüz anlayamamıştır, ancak ciddi bir birikime sahip olmasının yanında, dersleri gayet öğreticidir.
  • derslerinde ağır bir şekilde zekice hükümete giydiren, güzel ders anlatan, öğrenciyi sıkmayan uludağ iibf'nin üstünde bir öğretim görevlisidir.
  • kardeş payı'nda ahmet kural'ın canlandırdığı ortanca.
  • gün itibariyle muradına ermiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=3htawfegylu
  • uludağ üniversitesi iibf'de bulunan değerli hocalardan biridir. aynı zamanda kpss a grubu kaynak kitabının yazarı sayın zeynel dinler'in öğrencisidir. uludağ üniversitesi iibf'nin hoca anlamında sıkıntısı olmayan tek bölümünün iktisat olmasında payları büyüktür. öğrenci kıymetini bilmelidir. şahsen ben mikro 1 ve mikro 2'yi toplam 6 defa aldım. beni bıraktığı ve öğrenerek geçmeme sebep olduğu için olduğu için sayın hocama teşekkürlerimi iletiyorum. umarım hocalığı bırakmaz ve bu ülkeye katkı sağlayacak olan iktisatçılar yetiştirmeye devam eder.
  • eleştirel tavrı ve ironik diliyle hikâyelerini bir arada topladığı eşikte isimli kitabıyla raflarda gözüken yazar.
  • ''eşikte'' isimli kitabıyla hayatın içinden çekip aldığı küçük hikayeleri bizimle paylaşan yazar...