• (bkz: geri zekalı)
  • başlarına bir şey gelse aracı süren şoföre patlayacak olay.
  • doğal seçilime kurban gitseler acımayacağım gençler.

marjinallik adı altında o kadar absürt şeyler olmaya başladı ki suyu çıktı artık işin.
  • haberi gördüğümde şok olmuştum.abi tamam çılgınlık iyi güzel de fazla değil mi biraz ? biri bizi görmesin diye fln da eğilmişler arada.

ama en çok güldüğüm kısım köprü muhabbeti.karşıya geçicez diyip 34bz'ye binmişler.bazıları yukarıdan bindiler nasıl görsünler fln dedi de kardeşim video da bile eşşek kadar gözüküyor orda 34bz olduğu.ki bu adam bunu go pro tarzı birşeyler çekmiş yanlış anlamadıysam.go pronun gördüğü yeri sende görürsün yani.

karşıya geçeceklerdi ama zincirlikuyuda inmek zorunda kaldılar diye bir cümle duyunca da baya güldüm yalnız ahahahaha
  • inşallah bir akım haline gelmez dediğim durumdur. trenin üstünde seyahat etmek bir çok avrupa ülkesinde uzun süreler boyunca gençler arasında bayağı modaydı. dolayısıyla beraberinde bir sürü de kaza ve yaralanma getirdi. aklınızı başınıza alın derim.

edit: bir diğer moda ise metro tünellerine girip gelen metrolardan kaçmaktı.
  • bunu çingene çocukları yapınca varoş oluyorlar, böyle tipler ellerinde kamerayla çekip internete atınca da fenomen oluyorlar, fark budur.. bunlara orda yakalar yakalamaz temiz bir meydan sopası çekeceksin ki gençler örnek alıp özentilik yapmasın. dayağa karşı olanlar gidip polise teslim edecek, poliste bunları hemen salmayacak ama. devlet malına diye başlayan kanunlarımızdan bir tanesi göstererek canlarını okuyacaklar bakalım bir daha yapacaklar mı! bunlar daha önce de köprüye çıkmışlardı ama demek ki bir şey yapılmamış. kim bilir yarın ne yapacaklar. nedir yani bu yaptıkları!
  • hindistan olma yolunda emin bir adımdır.
  • her gün kullandığım merter durağından başladıkları hadise. durak ismini görünce hoş oldum.*
  • tebrik ettiğim gençlerdir.
    olanla yetinmemişler ve hayatlarına heyecan katmışlar.
  • maceracı türk gençleri.
hesabın var mı? giriş yap