• hâlâ yazılmamış olmasına inanamıyorum: yahu bu adam scrubs 3. sezon "my catalyst" ve "my porcelain god" bölümlerinde oynadı, hiçbir allahın kulunun dikkatini çekmedi mi arkadaş? nasıl insanlarsınız siz anlamadım ki.

o değil de sırf şimdi fosur fosur uyuyanlara ipnelik olsun diye giriyorum bu entry'yi. sabah sözlüğe girip hakkında bu kadar entry girildiğini görünce elleri titriycek pezevenklerin. bak horultular, fosurtular kulağımda çınlıyor. durun hele sabah görüşeceğiz sizinle. sabah yatarken bi entry daha patlatıyım da plan tıkır tıkır işlesin.
  • gece gece nerden aklıma geldi bilmiyorum ama belirtmek isterim ki scrubs 3. sezon "my catalyst" and "my porcelain god" bölümlerinde de oynamıştır.
  • hoverboard'a kızlı erkekli binmişliği vardır.
  • scrubs'da "my porcelain god" ve "my catalyst" bölümlerinde dr. kevin casey'i canlandırmış aktördür.

o değil de adam back to the future'de oynamasaydı herhalde şimdi california borsa sokağı sapağında simitçi olurdu. 40 yıldır bu işin içinde ol, hala en hatırlandığın rolün 30 yıl önce oynadığın marty mcfly olsun.
  • rol aldığı scrubs 3. sezon "my catalyst" and "my porcelain god" bölümlerinde bir dönem çamaşır makinasında yıkanmış beyaz spor ayakkabılara selam çakmıştır.
  • "my porcelain god" 'da oynamasıyla guybrush threepwood 'u üzmüş kişidir.
  • gece gece kulağı çınlayan aktörlerden.*
  • geleceğe dönüşün çizgi film versiyonunda oynamamıştır. imdb'den baktım.
  • ''ilk üç geleceğe dönüş filmini ben de destekledim, 4. filmi çekicez dediklerinde siktirin gidin amk dedim''

m.j.fox
  • 80'lerde sözlük olsaydı en çok ilgi gören birkaç isimden biri olurdu şüphesiz.
hesabın var mı? giriş yap