• kaç paradır bonservisi? nasıl turkiyeye gelmeye ikna edilir?
    fiko başkan nasıl bir yol çizer bilemem.
    ancak kadromuza katarsak pepenin, vidanın olduğu yerde özelliklerini tamamlayarak dünya çapında bir sağ bek haline gelir.
    sıçrama yapacağı takım umarım beşiktaş olur.
  • delirdimi sağlam delirecek tipi olan (lugano gibi) skorer sağ bek.
  • adı beşiktaşımızla anılıyor ama ihtimal vermiyorum; adam son 10 senede 3-4 maç falan kaçırmış; bu sene 44 maçta 10 gol atmış. evet sağbek ve 10 gol. basel ile yine cl’ye gidecek bu sezon; o yüzden zor. ayrıca isviçre milli takımıyla dünya kupası da oynayacak. keşke gelse.

edit: (bkz: eskimisadam) uyardı; 5 gol 5 asistmiş bu seneki performansı. yani toplam 10 gole katkı. daha ne olsun.
  • 2,8 milyon € (14,8 milyon tl) karşılığında borussia mönchengladbach ile sözleşme imzalayan sağ bek. hücum gücü yüksek olduğundan beşiktaş'a gelmesini ben de istiyordum ama arkadaşımız vizyon sahibi çıktı bundesliga'da oynamak istedi. maliyeti de gayet uygun. çok iyi transfer.
  • kiralık olarak werder bremen ile anlaşmış.
  • yine beşiktaş iddiaları var. samimi söylüyorum gelirse manyak oluruz. çok iyi bek. adamın tipinden zaten türkiyeye gelirsem başarılı olurum ifadesi akıyor.
  • unlu '69 woodstock yapimcisi kisi. dun -cumartesi- 77 yasinda yasamini yitirmis. rip!

zamaninda dolayli yoldan cok guzel bir insanla tanisip, guzel ve ogretici zamanlar gecirmeme sebebiyet vermis kisidir ayrica. hayat ilginc!
hesabın var mı? giriş yap