• ingiliz bayan şarkıcı. kıraç bir zamanlar yerli diziler için neyse kendisi şu an yabancı diziler için o'dur. şarkıları dizilerde, filmlerde bolca fon müziği olara kullanılmaktadır uzun süredir.

  sesi hayatta duyulabilecek en naif, en rahatlatıcı seslerden biridir. neyse ki, (sevinç kaynağım) gün geçtikçe bu melek sesliden daha fazla insan haberder oluyor. dinleyin dinlettirin diyorum. 2 sene önce dinlediğim ilk şarkısı olan coffee and cigarettes hala favori şarkımdır ayrıca.

  albümünü bulmak gerçekten zor hanımefendinin. önce daha çok kişiye ulaşabilsin diye itunes'a koymuşlar, oradan alabilirsiniz demişler ama kendisi bu yetmez diyerek myspace'ine şu yazıyı yazmış ve biz dinleyicileri kendisine aşık etmiştir..

  "hi everyone...

  soooooo i decided to finally put up "perfect"...but since the economy is so bad these days i am giving it away for free!. that's right. i could have put it up on itunes for you all..but then i would have to charge you and seeing as we are all in need of a break that wouldn't really be very nice of me now would it? so instead you can go to my website www.michellefeatherstone.com and get the mp3 for free! yipppeeee hope you all enjoy it. you can also go to ilike.com and find the mp3 there too...

  and...for those of you in the la area..come check out me and the band at hotel cafe on may 2nd at 10pm. you'll get to hear some of the songs from the new record "blue bike" with my fabulous musicians...

  cheers all

  michelle"
 • 'we are men and wife' isimli şarkıyı seslendiren şarkıcıdır. one tree hill dizisi için coffe and cigarette'ten farklı olarak bu şarkıyı da seslendirmiştir. kendisini dinlemelere doyum olmaz.
 • hayatıma arka fon olarak girse "bi daha da çıkmıcam" dese pek şikayet etmem sanırım. şarkıları uyumak isterseniz uyutur, eğlenmek isterseniz eğlendirir öyle. ingiltere'nin pinhanisi.

  (bkz: karpatlar'ın maradonası)
 • 2006'da fallen down, 2009'da blue bike adlı iki albüm yapmış şarkıları dizilerde hayat bulmuş kadife sesli bir ablamızdır. coffee and cigarettes beyninizin içinde çalmasına uzun süre engel olamazsınız. şarkı fonda çalınca evde yalnızsanız ve üşüryorsanız, acayip bir şekilde kendinizi bir minderin üzerine çokmüş bir biçimde, bir kahve kupasını iki elinizle avuçlarınızın arasına almış, kahve kupasından ısınmaya çalışıyorken buluyorsunuz.
 • how i met your mother - s4e23 - bölüm sonunda stella ile ted konuşurken arka planda "careful " naif bir şekilde çalıyor, ne de güzel çalıyor
hesabın var mı? giriş yap