dambil

  • bıçkın (476)
  • 845
  • 1
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

odtü bahar şenliği 2010

tam programı açıklanmış gibi, (kaynak: http://www.facebook.com/…nt.php?eid=115970168414661 )

12 mayis 2010 çarşamba

tüm gün: “müzik yayını” (radyo topluluğu) tkç
“karikatür atölyesi” (güzel sanatlar topluluğu) pa
“branda boyama” (güzel sanatlar topluluğu) pa
“yıkılan jengalar” (yapı topluluğu) ts
“yapıcı legolar” (yapı topluluğu) ts
“laser tag” (uluslararası gençlik topluluğu) tfs
“bayan minyatür kale futbol etkinliği” (odtü bayan futbol takımı – tff) uf
“satranç turnuvası” (satranç topluluğu) pa
“çocuk oyunları oynuyoruz” (eğitim topluluğu) pa
“karikatür sergisi” (güzel sanatlar topluluğu) pa
11.00 “biyoloji ile ilgili merak edilenler” söyleşi (biyoloji topluluğu) pa
11.30 “mm inişi” (dağcılık ve kış sporları topluluğu) mm
11.30 “t-shirt boyama” (dağcılık ve kış sporları topluluğu) pa
12.30 “küçük bir dna oyunu” maket yapma atölyesi (biyoloji topluluğu) pa
12.30 “kapitalist üretim ilişkileri bağlamında eşcinsellik” panel (siyaset bilimi topluluğu) ts
12.30 “balıkadam vurmaca yarışması” (sualtı sporları topluluğu) pa
12.30 “uluslararası fuar açılış yürüyüşü” uluslararası fuardan stadyuma (uluslararası gençlik topluluğu) st
12.30 “cenk erdoğan trio konseri” (caz topluluğu) kkm önü
13.00 “fasıl” (klasik türk müziği topluluğu) ts
13.00 “dekorlu fotoğraf çekimi” (arkeoloji topluluğu) pa
13.00 “3 nokta konseri” (müzik toplulukları) mts
13.00 “kırgızistan halk dansları” (kırgızistan) ( uluslararası gençlik topluluğu) ufs
13.30 “bebe bisküvisi yeme yarışması” (çocuk aklım topluluğu) pa
13.30 "kırgızistan - tataristan söyleşi ve dans gösterisi" (kırgızistan) (uluslararası gençlik topluluğu) kkm b
13.30 “elma yeme yarışması” (gıda topluluğu) pa
14.00 “müjdat gürol - piyano dinletisi” (uluslararası gençlik topluluğu) kkm a
14.00 “traditional chinese food - çin filmi" (çin) (uluslararası gençlik topluluğu) mm-25
14.00 “rhadamantys konseri” (müzik toplulukları) mts
14.00 “azerbaycan dans gösterisi” (azaerbaycan) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
14.15 “bilgi yarışması” (biyoloji topluluğu) pa
14.30 “yeni başlayanlar için 3 top çevirme” (jonglörler topluluğu) pa
14.30 “güzele çuval giyse yakışır” çuval yarışı (uluslararası gençlik topluluğu) pa
14.30 “turiya konseri” (caz topluluğu) kkm önü
15.00 “brandy blues band konseri” (müzik toplulukları) mts
15.30 “çin çayı seremonisi” (çin) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
16.00 “biri beni baştan yaratsın” yarışma (uluslararası gençlik topluluğu) ts
16.00 tiyatro: "striptiz" (kadıköy sanat tiyatrosu) (uluslararası gençlik topluluğu) kkm a
16.00 “hard luck konseri” (müzik toplulukları) mts
16.00 “yoga gösterisi” (hindistan) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
16.45 “klasik hint dansı” (hindistan) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
17.30 “sayokan savaş gösterisi” (türk savaş sanatı federasyonu) (uluslararası gençlik topluluğu)ts
18.00 tiyatro: “alevli günler” (istanbul halk tiyatrosu) (uluslararası gençlik topluluğu) kkm kk
18.30 “neverland konseri ” (uluslararası gençlik topluluğu) st
20.00 “duman konseri” (uluslararası gençlik topluluğu) st

*************************************************

13 mayis 2010 perşembe

tüm gün: “müzik yayını” (radyo topluluğu) tkç
“heykel atölyesi” (güzel sanatlar topluluğu) pa
“karikatür atölyesi” (güzel sanatlar topluluğu) pa
“branda boyama” (güzel sanatlar topluluğu) pa
“yıkılan jengalar” (yapı topluluğu) ts
“yapıcı legolar” (yapı topluluğu) ts
“laser tag” (uluslararası gençlik topluluğu) tfs
“bayan minyatür kale futbol etkinliği” (odtü bayan futbol takımı – tff) uf
“çocuk oyunları oynuyoruz” (eğitim topluluğu) pa
“karikatür sergisi” (güzel sanatlar topluluğu) pa
11.00 “bilemezsen balon kafanda patlasın” yarışma (uluslararası gençlik topluluğu) pa
11.00 “küçük bir dna oyunu” maket yapma atölyesi (biyoloji topluluğu) pa
11.30 “mm inişi” ( dağcılık ve kış sporları topluluğu) mm
11.30 “t-shirt boyama” (dağcılık ve kış sporları topluluğu) pa
12.00 “personel korosu türk halk müziği konseri” (odtü personel korosu) ts
12.30 “balıkadam vurmaca yarışması” (sualtı sporları topluluğu) pa
12.30 “the ultimate jazzy project konseri” (caz topluluğu) kkm önü
13.00 “bilgi yarışması” (biyoloji topluluğu) pa
13.00 “no lemon konseri” (müzik toplulukları) mts
13.00 “balkan müzikleri ve halk dansları gösterisi” (balkan ülkeleri) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
13.00 “iskambil kağıtları ile en uzun ev yapımı yarışması” (iletişim topluluğu) ts
13.30 “soyun kazan” yarışma (tasarım topluluğu) pa
13.30 “bebe bisküvisi yeme yarışması” (çocuk aklım topluluğu) pa
13.30 “tavla turnuvası” (gıda topluluğu) pa
14.00 “tornet yapımı” atölye (robot topluluğu) pa
14.00 "chinese scenery- çin filmi" (çin)(uluslararası gençlik topluluğu) mm-25
14.00 tiyatro: “yamalı bohça - meddah gösterisi" (mehmet erbil) (uluslararası gençlik topluluğu) kkm a
14.00 “homofobi karşıtı gün” (sosyoloji topluluğu) kkm b
14.00 “indisco konseri” (müzik toplulukları) mts
14.00 “badbull konseri” (caz topluluğu) kkm önü
14.30 “yeni başlayanlar için poi çevirme” (jonglörler topluluğu) pa
15.00 “gelin dna izole edelim” atölye (biyoloji topluluğu) pa
15.00 “limbo dans yarışması” (iletişim topluluğu) ts
15.00 “azerbaycan müzik dinletisi” (azerbaycan) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
15.00 “roundabout konseri” (müzik toplulukları) mts
15.15 “mugam project konseri”(caz topluluğu) kkm önü
15.00 “oyun” çocuk oyunları (çocuk aklım topluluğu) pa
15.30 “never kneel down film gösterimi” (sosyoloji topluluğu) mm-25
16.00 tiyatro: “laz marks” (yılmaz okumuş) (uluslararası gençlik topluluğu) kkm kk
16.00 “dengesiz herifler konseri” (müzik toplulukları) mts
16.00 “taiji gösterisi” (çin) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
16.30 “kazakistan müzik dinletisi” (kazakistan) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
17.30 “bağlama orkestra konseri” (türk halk bilimi topluluğu) ma
18.00 “45’likler”(uluslararası gençlik topluluğu) st
19.00 “marsis konseri” (uluslararası gençlik topluluğu) st
20.00 “ateş gecesi” (jonglörler topluluğu) pa
20.00 “uluslararası futbol turnuvası ödül töreni” (uluslararası gençlik topluluğu) st
20.15 “sulukule roman orkestrası konseri” (uluslararası gençlik topluluğu) st

***********************************************

14 mayis 2010 cuma

tüm gün: “müzik yayını” (radyo topluluğu) tkç
“rüzgar gülü yapma atölyesi” (çevre topluluğu) pa
“karikatür atölyesi” (güzel sanatlar topluluğu) pa
“açık hava resim sergisi” (güzel sanatlar topluluğu) pa
“yıkılan jengalar” (yapı topluluğu) ts
“yapıcı legolar” (yapı topluluğu) ts
“laser tag” (uluslararası gençlik topluluğu) tfs
“bayan minyatür kale futbol etkinliği” (odtü bayan futbol takımı – tff) uf
“çocuk oyunları oynuyoruz” (eğitim topluluğu) pa
“karikatür sergisi” (güzel sanatlar topluluğu) pa
11.00 “biyoloji ile ilgili merak edilenler” söyleşi (biyoloji topluluğu) pa
11.30 “mm inişi” ( dağcılık ve kış sporları topluluğu) mm
11.30 “t-shirt boyama” (dağcılık ve kış sporları topluluğu) pa
12.30 “treasure hunt” (bilim kurgu fantezi topluluğu)
12.00 “uçurtma şenliği” (çevre topluluğu) st
12.30 “uluslararasıyemek festivali” (uluslararası gençlik topluluğu) uf
12.30 "yönetmen eşliğinde sinemaya bakış" (aclan büyüktürkoğlu) (filmstar gösteri sanatları merkezi) (uluslararası gençlik topluluğu) kkm a
12.30 “misplay trio konseri” (caz topluluğu) kkm önü
13.00 “soyun kazan” yarışma (tasarım topluluğu) pa
13.00 “küçük bir dna oyunu” maket yapma atölyesi (biyoloji topluluğu) pa
13.00 “fasıl” (klasik türk müziği topluluğu) ts
13.00 “mitolojik dramalar” (arkeoloji topluluğu) pa
13.00 “resim yarışması” (güzel sanatlar topluluğu) pa
13.00 “bebe bisküvisi yeme yarışması” (çocuk aklım topluluğu) pa
13.00 “the r.s. konseri” (müzik toplulukları) mts
13.00 “minyatür kale bayan futbol turnuvası” (balkan ülkeleri) (uluslararası gençlik topluluğu) abs
13.00 “volkan patlaması” gösteri (jeoloji topluluğu) pa
13.30 "alper mortaş ve grubu flamenko dinletisi" kkm b
13.30 “uluslararası moda gösterisi” (uluslararası gençlik topluluğu) uf
13.40 “5.geleneksel kek yeme yarışması” (gıda topluluğu) pa
14.00 “tornet yapımı” atölye (robot topluluğu) pa
14.00 "chinese tea art- çin filmi" (çin)(uluslararası gençlik topluluğu) mm-25
14.00 “grup muhabbet konseri“ (türk halk bilimi topluluğu) ma
14.00 “the beatles tribute konseri” (müzik toplulukları) mts
14.30 “rocky swing project konseri” (caz topluluğu) kkm önü
14.30 “yeni başlayanlar için 3 top çevirme” (jonglörler topluluğu) pa
14.30 “çerkez düğünü ve dans gösterisi” (kuzey kafkasya) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
15.00 “twister oynuyoruz” yarışma (uluslararası gençlik topluluğu) pa
15.00 “bir açık arttırmanın öyküsü” (iletişim topluluğu) ts
15.00 "oyunculuk atölyesi” (aclan büyüktürkoğlu) (filmstar gösteri sanatları merkezi) (uluslararası gençlik topluluğu) kkm b
15.00 “securis konseri” (müzik toplulukları) mts
15.15 “mikroskopla gözle görülmeyenlerin dünyasına yolculuk” deney ( biyoloji topluluğu) pa
16.00 “serra – yaman ataman piyano dinletisi” (uluslararası gençlik topluluğu) kkm a
16.00 “rüzgar” dans-müzik gösterisi (boğaziçi üniversitesi folklör kulübü) kkm kk
16.00 “lucidream konseri” (odtü koleji öğrencileri) ts
16.00 “dasti konseri” (müzik toplulukları) mts
16.15 “burhan berken konseri” (türk halk bilimi topluluğu) ma
16.15 “endonezya müzik dinletisi” (endonezya) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
17.00 “çingene kültürünü tanıyalım” (tarih topluluğu) ts
19.00 “bajar konseri” (uluslararası gençlik topluluğu) st
20.00 “leman sam konseri” st

*************************************************

15 mayis 2010 cumartesi

tüm gün: “müzik yayını” (radyo topluluğu) tkç
“karikatür atölyesi”(güzel sanatlar topluluğu) pa
“yıkılan jengalar” (yapı topluluğu) ts
“yapıcı legolar” (yapı topluluğu) ts
“maket yapım atölyesi” (tasarım topluluğu) pa
“laser tag” (uluslararası gençlik topluluğu) tfs
“bayan minyatür kale futbol etkinliği” (odtü bayan futbol takımı – tff) uf
“çocuk oyunları oynuyoruz” (eğitim topluluğu) pa
“karikatür sergisi” (güzel sanatlar topluluğu) pa
11.00 “jam fashion” yarışma (uluslararası gençlik topluluğu) ts
11.30 “t-shirt boyama” (dağcılık ve kış sporları topluluğu) pa
12.00 “balkan müzikleri ve halk dansları gösterisi” (balkan ülkeleri) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
12.00 “aletli dalış” etkinlik (su altı topluluğu) kyh
12.00 “sokak tiyatrosu” gösteri(beyoğlu kumpanya)(sosyalist düşünce topluluğu) kkma
12.00 “stencil atölyesi” (mimarlık topluluğu) pa
12.30 “+48 konseri” (caz topluluğu) kkm önü
13.00 “biri bizi özetliyor” stand-up gösterisi (ömer harmankaya)
(uluslararası gençlik topluluğu) kkm b
13.00 “sessiz sinema turnuvası” (uluslararası gençlik topluluğu) pa
13.00 “warm house band konseri” (müzik toplulukları) mts
13.00 “minyatür kale bayan futbol turnuvası” (balkan ülkeleri) (uluslararası gençlik topluluğu) abs
14.00 “güz kumpanyası konseri” (türk halk bilimi topluluğu) ma
14.00 “ alman okulu öğrencileri müzik dinletisi” (almanya) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
14.00 “sesine güvenmeyen gelsin” yarışma (uluslararası gençlik topluluğu) ts
14.00 “helter skelter konseri” (müzik toplulukları) mts
14.00 “flamenko ankara derneği dans gösterisi ” (ankara flamenko derneği) (uluslararası gençlik topluluğu) kkm kk
14.00 “koltuk sevdası” koltuk kapma yarışı (uluslararası gençlik topluluğu) ts
14.00 “dağ şarkıları konseri” (dağcılık ve kış sporları kulübü) ts
14.00 “odtü izci grubu kemal terapi ödüllü parkur oyunu” (izcilik topluluğu) pa
14.30 “tornetle kayma” yarışma (robot topluluğu) pa
14.30 “funk alaturka konseri” (caz topluluğu) kkm önü
14.30 “yeni başlayanlar için poi çevirme” (jonglörler topluluğu) pa
15.00 “golden virginia konseri” (müzik toplulukları) mts
15.30 “bağbozumu konseri” (klasik gitar topluluğu) ts
16.00 “serhan gül – ceren baran gitar dinletisi” (klasik gitar topluluğu) kkm b
16.00 “jackhammer konseri” (müzik toplulukları) mts
16.00 “yoga gösterisi" (hindistan) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
16.00 “ömer harmankaya ile evet hayır yarışması” (uluslararası gençlik topluluğu) ts
16.45 "klasik hint dansı" (hindistan) (uluslararası gençlik topluluğu) ufs
17.30 “lal bağlama üçlüsü” (türk halk bilimi topluluğu) ma
17.30 “flu konseri” (uluslararası gençlik topluluğu) st
18.30 “revolverheld konseri” (uluslararası gençlik topluluğu) st
20.00 “dönem sonu konseri” (klasik türk müziği topluluğu) kkm kk
20.00 “nazan öncel konseri” (uluslararası gençlik topluluğu) st
21.00 ”dorm disco” (uluslararası gençlik topluluğu) abs

devamını okuyayım »
04.05.2010 23:02