• bugüne kadar gördüğüm ve anladığım kadarıyla beyaz eşya sektörünün apple'ıdır.

kullanmayan ya da henüz kullanmamış insan için, çeşitli marka/ürün karşılaştırmaları sonucunda, ne gerek var bunca paraya tepkisini alır. ama bir kullanan, ekranda ya da broşürde yazandan çok daha ayrıntılı olacağını bilir. bu ayrıntılar da şirin minik pembe zırvalar değildir. bazen siz farketmeden hayatınızı kolaylaştırır, cebinize iyi gelir. bazen de fark edersiniz ve genelde tepkiniz şu şekilde olur: "hadi yaaa...."

bu zamanda pratiği çok zor olsa da, "ucuz mal alacak kadar zengin değilim" sözünün karşılıklarından biridir. iyi bir yatırımdır.
  • evladiyelik.

bu adamların çamaşır makinesi kapağından tutsanız kalkacak hissi uyandırıyor, artık nasıl menteşeyse o.
  • 30 kusür sene aile evinde kullandığımız buzdolabı çamaşır makinası ve bulaşık makinasından sonra yeni kurduğum aile için fiyat araştırmasında,kendisinden bir adet beyaz eşya yerine bosch tan 5 parça beyaz eşya aldığım markadır.paranın gözü kör olsun temennisine gün gelecek yine seni alacağım derim.
  • miele'den bir çamaşır makinası almak yerine bosch veya siemens'ten şunları alabiliyordum (hiçbir abartı içermiyor) :

çamaşır makinesi
    bulaşık makinesi
    kurutma makinesi
    ankastre ocak + fırın
    buz dolabı

valla vampir olsaydım, lich olsaydım miele tercih ederdim heralde ama beyaz eşyayı yanımda ne kadar taşıyabilirim bilmiyorum.

akp sıkıyorsa miele yardımı yapsın güneydoğuya hem. heheh.
  • - çamaşır makinasının kazanları petek dokusu şeklinde üretilmiştir ve patenti miele'ye aittir. ayrıca 6 firma içerisinde kullanım ömrü testinden tek başına çıkmıştır, 20 yıl boyunca kullanım garantisi vermektedirler. tüm firmaların ürünlerine 10 yıl destek verdiğini düşünürsek bu oha denilecek bir rakamdır.

- gövdelerinin üretildiği malzemeden dolayı çürüme yapmıyor, çizilme bile olmuyor. makine o kadar ağır ki, yerden kaldırmak için 3 kişi lazım. (bir makinesinin ağırlığı 99 kg!)

- kazanları özel bir teknoloji ile üretilmiş. çamaşırlar petek dokusu yüzünden kazan deliklerine ulaşamıyorlar ve kesinlikle yıpranmıyorlar.

- bazı makinelerinde kumaşa özel programlama seçeneği var.

- dayanıklı. çok dayanıklı.

amaaa, en ucuz çamaşır makinesi 2500 lira (giriş seviye petek kazanlı 1712 modeli, 1612 modelinde düz kazan var, bu model 1800 tl), kurutma makinesi 2750 lira, ikisi bir arada kombo makinesi (çamaşır yıkama+kurutma) 6000 liradır. kombo makineler 5.5 kg çamaşır yıkayıp, 3 kg çamaşır kurutabilmekteler. en üst seviye makineleri 7-11 milyar arasıdır.

(bkz: miele w3985 wps)
  • beyaz eşya dünyasının haute couture' ü.
  • bir adet çamaşır makinesinin fiyatının; yatak odası takımım ile salon takımımın* üstüne 3 adet beyaz eşyamı* koyarsak elde edilen fiyata eş olabilecek; belki de dünya üzerinde en uzun ömürlü beyaz eşyaları üreten bir firmadır.
  • eğer buzdolabı almayı düşünüyorsanız en son bu markayı düşünün. hatta gidin eskiciden arçelik alın gene miele'e yaklaşmayın. 3 sene önce aldığım buzdolabı 1 kez beyin değiştirdi şimdi de motor değiştirecek. eğer miele'den başka markada 60 cm'lik nofrost buzdolabı olsa atacağım çöpe ama.... ayrıca servis her iki arıza içinde kullanıcı hatası dedi. adamın kafayı buzdolabı kapağı ile ezecektim ama hanım tuttu. olan gene benim 900 gaymeye oldu.
  • ürün yelpazesinde kahve makinesi de olan firmadır..

merkez ofisi levent' tedir..
  • lojistik hizmetlerini önceden ulusoy lojistik yapıyordu..

bundan böyle horoz lojistik ile çalışıyorlar..
hesabın var mı? giriş yap