• slovakya'nın msk zilina takımından, sampdoria'ya 1 milyon euro karşılığında transfer olan futbolcu.

11 şubat 1995 doğumlu. sol bek ve stoper oynayabiliyor. avrupa'da futbolla ilgili analiz yapan birçok kurumun, "yaşa göre tecrübe" oranlamasında üst sıralarda görünüyordu; epey genç yaşta a takımda oynamaya başlaması sebebiyle...

tecrübe-yaş oranı sıralamasındaki yerine rağmen, listelerde en az dikkat çeken oyunculardan biriydi. sampdoria da sanırım bu bağlamda, bonservisinin de yüksek olmaması nedeniyle skriniar'ı kadrosuna katmış. bakalım...
  • kendisi serbest bir oyuncu, bonservisi yok. illa kulüpler 70 milyon euro bonservis ücreti ödemek istiyorlarsa ben kendi ibanımı verebilirim, bana yatırabilirler.
  • geçtiğimiz yaz 70 milyon avroyu reddeden inter, sözleşmesini nasıl uzatamaz anlamıyorum. tek çare şimdi satmak.
  • bu yıl sözleşmesi bitiyor. perde arkasında dünya kadar takım kesin skriniar'ı ikna etmeye çalışıyordur. umarım psg'ye gitmez.
  • transfermarkt değeri 60 m€'yu bulmuştur
  • koyu bir milan taraftarı olan ve aynı zamanda menajeri olan babası kendisini milanda görmek istediğinden transferi biraz uzamış ama psg kendisi için kesenin ağzını açtığı ve 70 milyon bonservis bedelini gözden çıkardığı konuşuluyor
  • inter yönetimini anlamak çok güç böyle bir adamı nasıl beleşe kaptırabiliyorsunuz?

bir kalemde 70 milyon euro kar etmiş psg.

dile kolay biz kıçı kırık tuncay 'ı bedava verdik diye 3 gün uyku uyuyamadık gençliğimizde böyle bir adamı versek stadı yakardık gene .
  • ismini her duyduğum an içimden
    hele yar skriniar
    hayın yar çapkın yar diye tempo tutuyorum
  • harika bir sezon geçirmekte . kendisine ödenen 30 milyon euro da günümüz piyasası için yok sayılacak bir miktar bence . performansını böyle devam ettirirse 1-2 seneye +50 milyon euro bir bedel ile avrupanın büyük takımlarından birine transfer olacağını düşünüyorum .
  • artık wonderkid olmayan topçu tam bir stoper olmuştur.
    hızı yerinde müdahaleci bir topçudur ve şuan piyasanın en iyi 10 stoperinden biridir kanımca
hesabın var mı? giriş yap