• önce o yüzde 50 ile başla hocam dediğim çağrı.
  • (bkz: akp'li değilim ama) bunun da neyini eleştiriyorsunuz yani???

süper bir açıklama. mükkemmel yani. öyle böyle değil. yalarım.

14 senede ortalama bir devleti, varlık-yokluk ikilemine sokup, milli mücadeleden,
    istiklalden bahseder hale getirmişler çok mu..

yandaş gazete "korkma sönmez"li başlık atmış, memleket istiklal savaşı durumundaki saçma duruma düşürülmüş çok mu..
  • eğer samimi ise önce yüzde ellinin değil yüzde yüzün cumhurbaşkanı gibi davransın. ayrıştırıcı dil kullanmasın. öz eleştiri yapsın. en önemlisi türkiye cumhuriyeti'ni sevdiğini, onunla kavgalı olmadığını, ortalığı bu kadar karıştırmaya değecek kadar büyük ve gizli niyetleri olmadığını hissettirsin.

seferberlik denilen şey halkın yarısının katılımıyla olmaz.
  • her boku kendin ye, kendi başına karar ver, başkası senin kararının önüne geçemesin diye başkanlık için kendini yırt, ama götün sıkışınca milletin aklına gelsin. temiz bir siktir çekilecek çağrıdır.
  • nası yani, ülkemin bütün tersaneleri işgal mi edildi? kim izin verdi peki buna?
  • kendimi onun milleti olarak görmediğim için katılmadığım çağrı.

beni ötekileştiren, benim cumhurbaşkanım olamaz.

(bkz: biz yüzde elliyi evlerinde zor tutuyoruz)
  • yarın işe sefer tasıyla ve av tüfeğimle gelmemi sağlayacak açıklamadır.
  • recep tayyip erdoğan'ın yaptığı bir çağrı sözü. şimdi ne yapıyoruz yani..
    herkes mal varlığını bağışlıyor mu? ben kabul ediyorum sayın cumhurbaşkanım. ahaha.

link
  • peşinden gidilmeyecek çağrı..
    neden?
    çünkü başında bir mustafa kemal yok.
    13 senede karun gibi zenginleşmiş birisi var.
  • birden izlediğim animeler aklıma geldi. hemen hepsinde, kötü olan bir oluşum, kült, dini örgüt, veya her neyse işte bir topluluk vardır. bu topluluğun başındaki adam çıldırmış bir şekilde savaş çağrısı yapar. bir anda aklıma bunu getiren açıklamadır.
hesabın var mı? giriş yap