şükela:  tümü | bugün
 • acı çırpınış mitingi de denebilir. üç-beş çapulcuysak, dış mihrakların maşalarıysak, ne gerek var bu kadar galeyana. ben bu adamlar gitmez diyordum ama herhalde oy düşüşü var diye düşünüyorlar ki başladılar bıdır bıdır çalışmaya.
 • oy almadığı kesimin de milli iradenin bir parçası olduğunu görmezden gelen bir partinin mitingleri.
 • katılmayacağım mitingdir. gereksizdir. üç beş çapulcuyu ciddiye alıp masrafa, yorulmaya gerek yoktur.

  ikinci tanım: 10 küsür gündür gündemi meşgul edenlere batmıştır.

  bir de bakınız vereyim: biri ifade özgürlüğü mü dedi?
 • valla bu mitinglerin ne amaçla yapıldığı belli, kalkıp dışa mesaj verme amaçlı falan demek de klasik akp'lilerin hata kabul etmeyip, suçu başkasına atma taktiğinin bir yansıması.he hep dışarıya mesaj veriliyor, gezi parkı olaylarıyla hiç alakası yok hele üç beş çapulcu için olur mu hic.

  ben aslında drittes reich nickli yazarın hayatında hiç akp hatalı davranmıştır diye söylemde bulunup bulunmadığını merak ediyorum.sürekli bir aklama peşinde kendisi, rte bile ben bu kadar hatasız biri değilim diyordur kendisini okuyunca.
 • adıyla bile akp'nin cumhuriyet mitingleri olduğunu ispatlayan örgütlü toplaşmalar.

  yıllar sonra derslerde ve belgesellerde bir partinin bir sisteme tepki olarak nasıl meydana gelip, büyüdüğü ve sonunda tepki duyduğu şeye nasıl dönüştüğü gösterilirken önemli yeri olacak mitinglerdir.
 • ulkenin 70 yillik demokrasi gecmisinde bile demokrasi nedir ogrenemedigini, cogunlugun, cok oy aldi diye ulkede istedigi gibi at kosturabilip her istedigini yapabilmesi ve azinligin haklarini istedigi gibi gasp edebilmesi, isteklerine ve yasam bicimine istedigi mudahaleyi yapabilmesinin adinin "milli irade" diye satildigini gosteren mitinglerdir. valla biz buna halk arasinda fasizm diyoruz.

  ulkenin demokrasi nedir ne degildiri, hele sukur olaylar statukoyu her bozmaya kalktiginda mudahale eden ordu olmadiginda ve kendi basina kaldiginda zorla, siddetle ve de kanla da olsa ogrenebilmesi icin belki de cok fena gerekli olan bir toplumsal ogrenme doneminden geciyoruzdur diye umuyorum. ve insallah bu sinavlari selametle atlatabiliriz yoksa boyle sacma sapan bir kisirdongude debelenmeye devam edecegiz.
 • afişleri ile birlikte nereden kaçta mitinge hareket edileceğininde bilgisi bulunmakta taksim direnişin bozduğu imajı düzeltme çabası, kalabalıkları toplayıp bir gövde gösterisi yapma planı biz sizden daha fazlayız, yurtdışına türk halkı rte nin yanında taksim direnişçileri azınlık mesajları planı rte nin fena halde çuvalladığı gayrı resmi ilanı.
 • +90 850 250 70 74 numaralı telefonun katılmam için beni aradığı miting.
 • renkli bir miting olması için gençli kolları ellerinden geleni yapıyormuş.
  mizah kullanılması için direktif almışlar heralde:

  "miting sırasında kullanılması düşünülen pankart ve sloganlar arasında, 'dik dur eğilme, bu gençlik seninle' , 'kazlıçeşme'nin wifi şifresi: rte2071' , 'seni orantısız seviyoruz' , 'lobilerin değil, türkiye'nin başbakanı' gibi mesajlar bulunuyor."
  komikli mitingler