• garantici adamdır. yakında 3+1 daire ile bitirir o parayı. ve tabiki de bir de doblo alır.
  • benimde şahsen yapmayı düşündüğüm şeydi ama çıkmadı işte
  • mantıklı olandır.adam büyük parayla oynamayı ne bilsin asıl faize yatırmasa şaşırmak gerek
  • işine devam edeceği kısmı bana inandırıcı gelmedi. 15 milyon param olacak ve sabahın köründe kalkacam he mi? sikerler öyle işi. operatör profesör doktor bile olsam basarım istifayı.
  • bana çıksa ben de yatırırdım, banka hesabımda fazide yatan param var çünkü. kendisini ifşa etmesi, başına pek iyi şeyler açmayacak gibi görünüyor. hayırlısı artık.
  • faiz yiyenler, ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi, çarpılmış olmaktan başka bir tarzda kalkmazlar. bu, onların: "alım-satım da ancak faiz gibidir" demelerinden dolayıdır. oysa allah, alışverişi helal, faizi haram kılmıştır. kime rabbinden bir öğüt gelir de bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de allah'a aittir.
    kim geri dönerse, artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. *

yazık. dünyayı kazanmış ama ahireti kaybeymiş. burayı okuyorsa vazgeçmesini tavsiye ederim.
  • kendince doğru olanı yapmıştır. büyük para yönetme deneyiminiz yoksa o parayla atıldığınız her macera bir tarafınızda patlayacaktır. şu an tek riski paranın enflasyon karşısında erime ihtimalidir.

işini bırakmamasına ayrıca saygı duyuyorum. günlük hayat düzeni dediğimiz şeyi bir anda yok etmek genelde kötü sonuçlara sebep olur.
  • yalan haberdir. bu arkadaş yılbaşından sonra 2-3 gün işe gitmemiş izin almış ve milli piyango buna çıktı furyası başlamış. bizim aptal medyamızda elinde tuzlukla koşarak heryerde haber yapmaya başlamış.

sahi hala hürriyet, milliyet, posta felan okuyan varmı?
hesabın var mı? giriş yap