• 1 milyon dolarla bir ilgisi olan parti
  • resmi internet sitelerine girince içinde "dar geliyor" yazılı bir türkiye haritası ile karşılaşılan turancı parti.
  • şu an askerde olan çok yakın bir arkadaşımın, gelecek seçimlerde mütemadiyen oy atacağını belirttiği parti. ben de isteği üzerine partiyi ve genel başkanının söylemlerini araştırdım, bana oy atılacak parti kalibresinde gelmedi açıkçası. pek çok konuda çözüm üretemeyecekleri inancına kani oldum. fakat arkadaşım, yönetim kadrosunda bulunmayı isteyecek kadar sevdalısı oldu partinin. zannederim askerden sonra bu konuda girişimi olur.
  • aynı liseden mezun olduğumuz reisin partisiymiş, öğrenmiş olduk.
  • umutsuzca da olsa yolu açık olsun diyeceğim partidir zira bugüne kadar akp haricinde belli bir ideoloji ya da partiden kopan yeni partiler siyasette pek de varlık gösteremediler.
  • turan ocakları bu partinin gençlik yapılanmasıdır.
  • 16 nisan referandumundan sonra, meral akşener'in mhp'den istifa eden milletvekilleri ile birlikte kuracağı partinin ismi olarak geçiyor.

referandumda başarılı bir sınav verdiklerinden, seçimlerde başarılı olup mhp lideri bahçeli'nin son dönemde milliyetçi harekette yarattığı yıkımı telafi edeceklerini düşünüyorum.

(bkz: http://www.cumhuriyet.com.tr/…partisi__sesleri.html)
  • yav bugünün gençleri bilmez.
    meral akşener'in
    bol bol el öptürdüğü,
    bakanlığını da biliriz.
    keşke umut vaadetse,
    ama ondan hiçbir şey olmaaaaz!!

boşuna milletin oylarını,
    umutlarını ziyan etmesin.

sinan oğan deseniz hadi neyse.
    memleketin bir kuvvay-ı milliye partisine
    ihtiyacı var asıl,
    sağ-sol karışık vatanseverlerin bir arada
    kuvvay-i milliye ruhuyla .
  • nasıl kuruluyor bu parti ben anlamadım? zaten milliyetçi türkiye partisi diye bir parti var. genel başkanı da, devlet bahçeli tehlikesini ilk defa farkedip, mhp'den ayrılan ahmet yılmaz. hatta referandum sürecinde halk tv ve benzeri muhalif kanallara çıkıp; hayır propagandası bile yaptı. bu parti ile anlaştılar derseniz anlarım da, böyle bir parti zaten mevcut. benim duyduğum demokrat parti ile görüşüldüğü ve milliyetçi demokrat parti ismi ile seçime girileceği yönündeydi. partinin genel başkanı ahmet yılmaz bu konuda ne diyor, ona bakmak lazım.

kral adamdır ahmet yılmaz bu arada.

https://www.youtube.com/watch?v=xwjttdpqky4
hesabın var mı? giriş yap