• juri görevi yapan izleyicilerin sultangazi ve güngören ikametli olması sebebiyle elenen yarışmacıdır.

http://www.tv8.com.tr/…ndeyin-capraz-eslesmesi/3107
    (bkz: eski köprünün altında)
  • italyanca çevirmen eren cendey'in kızı. bilemiyorum altan o da herbokolog gibi bir kız, bi şarkı söylüyor, bi influencer gibi, bi dans ediyo, yemek yerken video çekiyo, şimdi de bi app hazırlamış işte regl dönemleriyle ilgili. çok sevimli bulamıyorum.
  • instagram keşfetime devamlı acayip acayip dans ettiği ve kahkaha attığı videolarla düşen ispanya’da yaşayan influencerımsı. ne kendisini ne dans eden herhangi birini takip ediyorum, sahte mutluluk fışkırttığı kahkahası da sinirime dokunuyor. ege soley isimli torpilli kişisel gelişim kitap yazarının anneden olma kız kardeşiymiş.
  • o ses türkiye'den bu akşam elenen güzel mi güzel bir kız.

programın kötü formatı sebebiyle bir noktadan sonra sesi daha kaliteli olan değil de seyirciye daha iyi oynayan ilerliyor gibi geliyor bana. ajun abi bi el at.

3,5 yıl sonra edit: şu aralar youtube'da vlog işine girmiş. biz onun sesini sevmiştik ama ne diyelim yolu açık olsun.
  • köprüaltı performansı sesinin açıklığı ve avrupai tonuyla kesinlikle sufle den daha iyidir. ayrıca çakma diyerek bok atmak ne kadar doğru onu da bilmiyorum. tamam sufle çok iyi yapmıştır bu versiyonu yapmakla ama bu bakış açısına göre yarışmadaki bütün katılımcılar çakmadır çünkü söyledikleri şarkılar aynı şekilde daha önce sahipleri tarafından zaten söylenmiştir.

sesi, sahnedeki tavırları, aksanı ile, saçma bi' şekilde elense de, yarışmanın kazananlarındandır. köprüaltı performansını duyduğumda get lucky cover'ını duyan rick wilson gibi hayran hayran bakarak ve sırıtarak izledim. yolu açık olsun.
  • an itibariyle haber global bülteninde ıspanya'daki korona durumunu canli yayina skype uzerinden baglanarak anlatan şahıs. cok genç görünce ve haberci olmadığı gerçeği bas bas bağırdığı icin baktim bambaska bi profille karsilastim megersem o ses türkiye de filan yarışmış.
  • haber globalin canlı yayınına bağlanıp ispanya ve barselona'daki durumu anlattı az önce. benzer bağlantıları görüyoruz bu süreçte ama genelde bağlanılan kişi o ülkedeki bir öğrenci yada muhabir oluyordu. adı dışında herhangi bir bilgi verilmediği için merak edip baktım, zamanında osese katılmış, master için gittiği ispanyada turizm işiyle ilgilenmeye başlayan bir yandan da özellikle instada influencer takılan bir ablamız olduğunu öğrendiğim ve bu bilgiyle ne yapmam gerektiğini bilemediğim kişi.
  • yeni şarkısı kalsan keşke mükemmel olmuş. müziği melodisi çok tatlı bence. tam yazın dinleyip dans edip mutlu olmalık. tebrikler.
  • kopru alti performansini duyunca cakma sufle dedirten.olmus mu? ehh iste. bir sufle degil uzgunum.
  • kendisini instagram üzerinden az takipçili bir influencer modunda takip ediyordum. bir baktım şarkı çıkarmış dedim hadi dinleyeyim. kendi kendine can sıkıntısından, hobi edinmek amaçlı şarkı çıkardığını düşünmüştüm. sonuçta isteyen herkes şarkı çıkarabiliyor artık.

fakat yanılmışım...

sonuca gelirsek, cidden beğendim. neredeyse şu sıralar sürekli dinliyorum. bence kesinlikle olmuş. müzikten spotify'dan öteye geçmeyen müzik kültürü olan biri tarafından sevilmiştir. piyasada top olup dinlenen yaz şarkılarından bana göre bin kat iyi olmuştur.

sanırım önceden müzik geçmişi var, bunuda ekşiden öğrendim. o ses yarışmasına filan katılmış sanırım.

neyse fazla uzatmadan sözün özü ben beğendim. başarılarının devamını dilerim...
hesabın var mı? giriş yap