• sözlükte sabahtan akşama kadar boş işlere kafa yoruyoruz. biraz da hayırlı işlerle uğraşıp üstte tutulması gereken başlıktır.

soma faciasında yaşananlar hatrına bu aileyi yalnız bırakmayalım.
  • haydi beyler, hanımlar sizin için çok küçük 5-10 lira gibi meblağlar birikip çığ olur. bu güzel kardeşimizi hayata bağlar.
  • büyümesini umut ettiğim yardımdır. şifa diliyorum.
  • yardım için herkesin elinden geleni yapması gerekir. saçma sapan, ne idüğü belirsiz vakıf vb. yerlere paraları vermektense gerçekten ihtiyacı olan böyle insanlara vermek lazım. inşaallah kurtulur bu illet hastalıktan yavrucak.
  • 43 günlük bir baba olduğum için az çok biliyorum bir baba olmanın ne demek olduğunu. en azından gün içerisinde iş yerindeyken ne kadar özlediğimi, uyudumu, emdimi, gazını çıkarttımı sorularıyla eşimi darlıyorum telefonda.

bir baba olarak sanırım en son şeydir oğlunun acısını yaşamak. varsa hesaplarınızda 5 lira 10 lira 20 lira gönderin.

1 paket sigara parası olsa bile gönderelim. birlikten kuvvet doğar. o para büyür çok uzaklarda hiç tanımadığınız bir çocuğa hayat olur, annesini babasını hayata bağlar.

lütfen bu çağrıya duyarsız kalmayalım.
  • duyurulması ve desteklenmesi gereken kampanya.acil şifalar.
  • biraz işe yarama zamanı.

batuhan'ın sağlığına kavuşması için görünürde kalması elzem olan kampanya.
  • bu kadar boş başlığın arasında gündemde kalması gerekendir.
  • eft yapılmak istendiğinde alıcı ismi yazmamız gerekli yoksa işlem yapılamıyır. hiçbir yerdede hesabın ismi geçmemekte. alıcı ismini bilen yazabilirmi.
hesabın var mı? giriş yap