şükela:  tümü | bugün
 • bilinen bir doğa ve peri kanunudur.

  kadınların esmer-uzun olanlarının yanında bir de minyon-beyaz olanları vardır çünkü çikolata ve süt reklamlarında bile gizlice subliminal bahsedilir onlar oldukça eleganttırlar tıpkı orkide ağaçları sallandığında aşağı dökülen peri kızları gibi. küvete iyi kalite süt doldururlar bu eski bir peri geleneğidir ayrıca süt reçeli ve şekerli vanilin minyon perilerin bedenlerinin şekerlenip banyo sonrası sıyrılmasından elde edilir doğu çayırı ineklerinin sütüyle buluşup kaymak da oluştururlar marketlerde satılan kuru kaymağın özü budur ki bala batırıp yeriz sabahları vitamin ve mineral deposu oluruz.

  minyonluk ise doğarken peri kızlarının dileğiyle vuku bulur bu bizden olacak derler avuçlarındaki peri tozlarını serperler onların üzerine. ne zaman beyaz ve minyon bir kadın yağmurda dışarı çıksa bedenlerinden şekerli şekerli akar sütle buluşmak ister o esnada vanilya aromalı yoğun kokularından da anlayabiliriz bunu çünkü aslında süt akan ırmaklar ve orkide ağaçları onların doğal yaşam alanıdır geceleri uyurken de hiçbiri gerçekte yatakta değildir orada yüzüp kanat çırparak dans etmektedirler.
 • (bkz: süt fetişi)

  arkadaş bu nasıl bir cinsel istek? bu ne allah aşkına?
  teninden süt akıyormuş da, şekerleniyormuş da.
  saçma sapan seks hikayelerine döndü ortalık.

  sonra öne eğildi ve şekerli sütlü bal kutusunu bana sundu, yağmur yağıyordu, erimesin diye emik...
  püü neahlet.
 • birleşik devletleri ajanlarının türkler üzerinde gizli olarak yürüttüğü lsd deneylerinin bir sonucudur, yani öyle olduğunu tahmin ediyorum.
 • ne guzel fantastik bir seyler yazmis. aklinda ki seks olsun isterse agac olsun bocek olsun. birakin insanlari yargilamayi ve fikrini soylemesine izin verin artik.

  bal ve sut perilerinin yaratilis hikayesi uygun tanim olur sanirim.
 • doğru olan önerme. betimlemeler beni inandırdı, duştan yazıyorum.
 • (bkz: dedigini anliyor ve yapisal olarak parcalaniyorum).
  saka saka, hicbir sey anlamadim. minyon olmayi ovmus sanki. ayakkabi numaralari ve uzun boylu kadinlarla ilgili entry'lere (ve basliklara) denk geliyorum arada. "yapmayin gencler" diyorum, yeni nesil bu kadar kisa olamaz, olmasin.

  not: bir de, sut perileri sut icmiyorlar mi, neden guduk kalmislar merak ettim.
 • çokça zaman ellerimiz, pardon yüreğimiz nasır tutsa da yalnızlıktan, böylesine laktozu bol fanteziler üretmedik lan..
  arkadaşa banmalık bisküvi gönderelim..