• ayakta işemesi
  • haddini bilmeden her meseleye karışması... bir keresinde kız kardeşimin kıyafetine laf etmişti biri sana mı kaldı demiştim ben de... dalyarak affedersiniz.
  • her konuda eleştirmeyi ve yorum yapmayı kendisine hakmış gibi görmesi.
  • habersiz gelmesi. bence bu hane halkına saygısızlık.
  • zamansız son dk haber vererek gelmesi
    gitmemesi, sürekli geciktirmesi
    çocuklarına hakim olmaması( uyarmaması, yapma dememesi, öyle bakması, çocuğuna hayranlıkla en yaramaz halinde bile gülerek bu da böyle tarzı şeyler söylemesi)
    lavaboya girdiğinde dolapları açması (kapı kilitli diye anlamıyoruz sanıyorlar bir de)
    ilk gelişinden son gelişine kadar her seferinde bir ev gezmesi turuna çıkmak
    sonra niye misafir sevmiyor oluyorum… (yakın arkadaşlarımı misafirden saymıyorum)
  • bir defasında eve misafir gelen 2 farklı aile vardı. bunlardan bir tanesinin kızı normal düz bir çocuk olarak en doğal hakkıdır tabi çizgi film izlemek istedi. diğer ailenin yaşça daha küçük oğlan evladı da izlemek istedi. sonra bu oğlan çocuğunun aşırı bilinçli annesi başladı diğer çocukla çoocuklar tv izlemez biz bekir tunç'a hiç tv izlettirmiyoruz vs. zavallı çocuk neye uğradığını şaşırdı.. ama kız ikna olmadı. sonra aldı kumandayı eline bizim aşırı bilinçli teyze başladı uygun çizgi film aramaya.. yok burda şunlar var yok bu argolu yok burda bağırıyorlar. tom jerry açmadı kadın ya tom jerrye tavayla vuruyormuş falan neyse kız çocuğu vallahi daha olgun davranıyordu. bunu izleyin diyorlar, izlemeye başlıyor, aşırı bilince takılan içerik çıkınca tak o da kapatılıyor. şaka gibi kız sıçarım böyle işe minvalinde bağırdı çağırdı bastı gitti sokağa. anası arkasından tabi sonra diğer aile de peşlerinden.. helal kız sana dedim içimden.. misafirliği tek başına bitirdin..
  • kalıcı düzenimi bozması. misafirlikle ev sahipliğini karıştıması...
  • hiç haber vermeden çıkagelmesi.

hasta mıyım, yorgun muyum, hazırlığım var mı bi sor be kardeşim.
  • çocuklarının ev eşyalara zarar vermesi ve bunula ilgili çocuğa hiçbir şey yapmaması, durdurmaması.

lan ben hiç eşyaları seven bir adam değilim. bu kadar umursamazlık beni çileden çıkarıyor.

çocuk dediğin elindeki içeceği döker canı sağolsun koltuk yıkanır temizlenir. yenisi alınır. tabak çanak kırar, kırsın yani çocuk bu yeter ki bir yerini kesmesin. laptop ister verirsin tuş takımlarını söker çikolatalı elleriyle mahveder ama çocuktur yani silersin yeni klavye alırsın olur biter. arabaya biner kapı kolunu yerinden söker. olsun 1 hafta dışardan açarız kapıları. halıya işler hiç sorun değil yıkanır temizlenir yenisi alinir.

şaka değil bunların hepsini yapabilir çocuk yani.

ama çocuk dediğin lcd ekrana yumruk da atamaz yani. ulan hadi taksidi bitsin atsın hiç sorun değil ama daha 1 yil ödeyeceğim onun parasını ben. niye yumruk atmasına izin veriyorsun it. tutsana çocuğu ekran patlayacak üzerine devrilecek. yalandan tutuyor çocuk tekrar gidiyor televizyona. bir kaç yumruk daha.

neyse gerisini yazmayacağım. mesaj yerine ulaşmıştır umarım
  • eve gelişi kafadan beni bozuyor arkadaş.
hesabın var mı? giriş yap