• ya bu bildiğin gay pride parade olmuş.

böyle ve böyle renkli gösterilerin yapılması mısır'da yasaklanınca, ordu mısır'ın en eski geleneklerinden biri kaybolmasın diye işe el atmış anlaşılan.
  • deri giyen escinsellerin en sevdiği parade'lerden biri olan san francisco'daki folsom street fair'i aratmayan görüntülere sahip geçit törenidir.

islami faşizm ülkelerinde, kuzey kore gibi diktatorya rejimlerinde ve erkek escinseller arasında, bu tarz fallik unsurlar içeren, toksik maskulenliği ortaya çıkaran ve erkeğin metalaştirilarak güç ve seks objesine dönüştürüldüğü geçit törenleri pek sevilir.
  • etinizi döveriz altmesajı içeren geçit törenidir efendim.
  • bu ordu ile övünen mısır halkı var. halkına neyi nasıl gösterirsen hayal dünyası o olur.
  • benim dronea 2 el bombası bağlasam orduyu deviririm aq
  • orayı havaya uçurmanın sanise sürmeyeceği geçit töreni.

bilim ve teknoloji > kas kütlesi

ekleme: kas kütlesinden daha önemli bir olay var lütfen destek olalım (#113565096)
  • mahalleden 10-15 tane deli toplayıp kamuflaj giydirsem ve uygun adım yürütsem şunlardan daha çok korkutucu olurlar, tiplere bak.
  • beni insanlık hakkında düşüncelere sevk eden geçit töreni.

her millet kendi ordusunun kutsal ve yenilmez olduğunu düşünüyor. her asker kendisini vatanı için bir fedai olarak görüyor. her devlet adamı dünya lideri gibi davranıyor. her anne oğlunu gözyaşlarıyla cepheye gönderiyor... iki günlük dünyada, milyarlarca insanın yaşayıp öldüğü şu küçüçük toz zerresinde neleri dert ediniyor insanoğlu.
  • şimdi bunlar mi tomonbay’ın torunları dedirtti
hesabın var mı? giriş yap