• christian diorun tutun kolonyasını siseledigi, markanın insanı kafaladıgı an.
    grenouille degilim belki ama zaten kurban pastasındaki hicbir musteri de degil.
  • yastık ve carsaflara kadar sınmesıyle kalıcılıgı teyıt edılmıs, miss diyip temiz, saf sahane etıketlerıyle piyasaya sunulsa da bıldıgın kıskırtıcı kadın kokusu.

ne tutunu, bıldıgın seker ayrıca.
  • jane birkin ve serge gainsbourg düeti je t'aimei reklam müziği olarak kullanmış güzel parfümüm. reklamı her duyuşumda ise şarkıdan mütevellit ufak bir hareketlenme oluyor bende o ayrı.
  • chandelier'li reklamına, özellikle iskeleden atlama sahnesine bayıldığım, bu aralar almayı düşündüğüm mükemmel parfüm.
  • guzel bir parfum gercekten, ama benim tenimde fazla durmadi, ucuculugu cok fazla bence. o nedenle bu seferlik yerini prada la femme aldi, hayirlisi.
  • ilk gercek parfumum, prenses gibi hissettirendir. 7 yildir kullaniyorum lakin yillar icinde icerigini oyle bir degistirdiler ki elimdeki sisenin bitisiyle kendisiyle vedalasacagiz cunku magazada kokladigim yeni versiyonlarin hicbiri gercek miss dior degil.
  • (bkz: kaliteli kadın kokusu) çümküm, d&p ve bilimum doldurma parfüm satan yerlerde bulunmayan bir koku kendisi
  • armani diamonds ile birlikte favori iki parfumumden bir tanesi. bu parfumu sıktığım an kendi kendime asik oluyorum. yastigima, bileklerime, sacima, kiyafetime sıkmak istiyorum ki surekli onun kokusunu alabileyim. o derece buyuleyici, o derece cekici bir parfum. bir de 1000 tl ye yakin fiyati olmasa bobregi satip almak zorunda kalmayacagiz.
  • cherie versiyonunu şişelerce bitirdikten sonra artık daha da almam derken rose n roses'ı bornova forum sephora'da kokladım ve resmen dibim düştü ki asla ve katiyen parfüm almamam gerekiyor ama o imza şişesi, o güzelim eski moda ama zarif gül kokusu... gidem de bargello'ya bakam bari.
hesabın var mı? giriş yap