şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni bir yazar. hoşgelmiş. *
 • kimdir, iyi midir, kötü müdür, cani midir bilmem ama bazı duyarcıları ve feministleri tokatladığı entryleri hoşuma gidiyor. çok mantıklı ve sakin konuşması ise manidar.
  bu entry de buradan silinmeyecektir, buraya yazıyorum *
 • cristiano ronaldo kompleksi olan ve bu kompleksini messi hayranlığı kisvesi altında gösteren bir başka yazar.

  daha öncede dedim bunlar messi hayranı falan değil gerçekte, ronaldo'ya duydukları kompleks ve nefretin bir parçası olarak messi fanı oluyorlar.

  bu yazar arkadaşın ronaldo ve messi başlıklarına girdiği entry sayısına baktığımız zaman messi fanı olarak geçinen bu arkadaş ronaldo başlığına 6 messi başlığına 5 entry girmiş. bunun dışında ronaldo başlığına girdiği entryler hızını kesmemiş olacak ki ronaldo ile ilgili bağımsız başlıklar açıp kendince ronaldo'nun euro 16 performansı ile ilgili yanlış bilinen gerçekleri(!) paragraflarca açıklamaya çalışmış. güya çok sevdiği messi ile ilgili böyle detaylı bir çalışması yok. allah allah, neden acaba?

  geçenlerde kendisiyle aynı kafa yapısında olan başka bir yazarı da belirtmiştim, birebir aynılar. (bkz: 78287967)

  portekizli bir futbol efsanesini kafalarına bu kadar takmaları için ne yaşadılar açıkçası bilmiyorum. allah akıl fikir versin.
 • #78912052 looooooool. bu entry'i yazan kişi aslında şu arkadaş: (bkz: kibris sehitlerinde tur atan genc). yani bu kendisinin yan hesabı.

  az evvel başka bir başlık altında kendisinin bir kompleksine şahit oldum ve bunu belirttim. ardından konuyu bambaşka bir noktaya çekip beni hater olmakla suçladı. hater olmadığımın gün gibi ortada olduğunu söyleyip entry'lerimi referans göstermem üzerine hiç vakit kaybetmeden -5 dakika içinde- yan hesabına giriş yapıp nick altıma pislemeye gelmiş.

  evet canım benim tek akıllı sensin. 5 gündür entry girilmemiş bir hesaptan ne hikmetse gecenin 1 buçugunda nick altıma hater olduğumla ilgili bir suçlama geliyor. ve her ne hikmetse bu (bkz: kibris sehitlerinde tur atan genc) nickli küçük bir çocukla kurduğum minik diyalogtan 5 dakika sonra geliyor. az bekleseydin abi yarın öğlen girseydin entry'i. nispeten daha inandırıcı olurdu??

  bak sana bir de tavsiye; delikanlı ol delikanlı. insanlarla münakaşaya girdiğin asıl hesap hangisiyse oradan yap suçlamanı. böyle gelip de başka hesaptan minicik aklınla algı kasmalar falan. ilk fırsatta da bir doktora görün. olabilir herkesin hayatında kötü giden bir şeyler var. hadi geçmiş olsun canım.

  not: kimsenin fanı falan da değilim. birisinin fanı olmak ne ya 5 yaşında mısın aq???
 • kibris sehitlerinde tur atan genc nickine sahip yazar ile laf dalaşına girdiği başlık altındaki entryleri sadece kendisinin ve karşısındaki muhatabının okuduğunu sanan ve 3. kişilerin görmediğini düşünecek kadar da gerçeklikten uzak bir yazardır aynı zamanda.

  senin psikolojik durumun hakkında tespit yapmak için birisinin yan hesabı olmaya gerek yok. doğru düzgün cevap vermek yerine 'yan hesapsın sen yaa' diye ağlaman bile kompleksinin boyutunu belli ediyor.

  büyük resmi görüp, kendini avutmaya devam et sen. :)
 • (bkz: #78913571) deşifre oldun tatlım üzgünüm :) çok geçmiş olsun :))