• memleketteki hiyerarşik mekanizmaların nasıl bozulduğunu gösteren video. bir de bazı zeka özürlülerin bir devletin sınırları dışındaki bir terör örgütüne mühimmat göndermesini normal karşılayabildiğini gösterdi bize. aynı zeka özürlüler türk askeri kandil dağının eteklerine yaklaşıp yukarı kademelerden geri çekil emri aldığında, "amerika pkk'yı besliyür:(((" diye ağlıyordu.
  • gerizekalinin teki tarafından vatan hainliği olduğu savunulan görüntüler.
    buradan bu görüntüleri savunan herkese aynısıno diyorum.

siz yalancı, düzenbaz, üç kağıtçı, hain vs vs den başka birşey değilsiniz.
    hani bu silahlar oradaki türklere gitmişti. nerde o silahlar?
    yalancı ağlaklar.

size diyecek laf bulamıyorum. ölen sünni olsa laf dersiniz diyordum ölen anca sünni arap olursa laf dersiniz siz. sonra yok cemaatçi dersiniz.

hele bir kaç tane gereksiz insan vardır ki savunmaya çalışan sen işk önce konuşmayı tartışmayı öğren sonra konuş. bu beyinle aldığın nefes insanlık için zarar.
  • cumhurbaşkanlığı seçimi yaklaşırken ikinci turun başladığını gösteren videodur.
    yasadışı suç şebekesinin açığa çıkmasıyla, demokratik bir ülkede tutuklama silsilesi yaratması gerekirdi.
  • hala miti savunan amipler var ben de ona şaşıyorum.
  • sözlükte ciddi anlamda teolog ve fıkıh, dış politika ve hukuk uzmanı olduğunu öğrenmemize vesile olmuş görüntülerdir..işin ilginç yanı arkadaşlar tek alanda uzmanlaşmak ile yetinmemiş hepsini birden harmanlamışlar !

yerseniz...
  • yeni görüntülerin habercisi olabilir. neticede seçim demek tape&görüntü demek artık hoca.
  • devletin uluslararası arenada imajını zedelemişmiş görüntül ahahauahuaauha, tsk' nın birilerinin elinde uşak olduğunun kanıtı olan görün ahahauahauahaauh

allah kimseyi ağır ergenlikle sınamasın. ortada hala erdoğancı veya fetullahcı olmayan bağımsız bir devlet kadrosu olduğunu, hiçbir geçici siyasi veya hizipci akımdan etkilenmeden devlet rutinini, geleneğini veya çarkını çeviren bir devlet olduğunu mu sanıyorsunuz da yok tsk uşak olmuş yok ihanet olmuş yok vır vır vır. devlet erdoğancı ve fetullahcı olarak bölünmüş, adamlar devletin tam kontrolü için güç mücadelesine girmiş, senin tsk mit ve diğer bütün kurumların oyun alanına dönmüş, hala uluslararası imaj ahahaha. karizmamız çizilmiş o zaman, bizi şimdi davos' a almazlar, halı sahaya çıkarmazlar, obama' nın doğum gününe çağırmazlar... tüh tüh tüh, vah vah vah

(bkz: thomas hobbes)
    (bkz: john locke)
    (bkz: jean-jacques rousseau)
    (bkz: niccolo machiavelli)
    (bkz: montesquieu)
    ...
    (bkz: oku)
    (bkz: okumak)
    (bkz: kitap okumak)
    (bkz: okuduğunu anlamak)
  • ben bu ülkenin vergi veren bi vatandaşıyım. böyle cayır cayır hem de. o bordroları bi görseniz. her ay birbirimize bakıp "böyle kolay mı gidecektin yar benden" isimli türk sanat müziği besteleri edasında uzaklaşıyoruz bir ay eşek gibi çalışıp kazandığım emeğimle birbirimizden...

şimdi ben son 4 aydır suriyeden gelen bi görüntü görünce merakımdan/salaklığımdan oturup izliyorum. ağlıyorum, gerçekten ağlıyorum ama.. günlerce uykum kaçıyor, "amk ne açtın" diye kendime kızıyorum , o yarısı parçalanmış bebeğe üzülüyorum falan filan...falan filan değil ona gerçekten çok üzüldüm ya. çok ağladım...

ben o vergileri verirken bir aylık emeğime üzülüyorum evet de, bi yandan da diyorum ki, bari iyi bişeye hizmet etsin..kazalar olmasın, üstgeçit yapılsın, insanlar ölmesin...

adını hiç bilmediğim sorsan haritada gösteremeyeceğim köylere yol yapılsın, okul yapılsın. bu vatan bi evlat daha yetiştirsin. oradaki ayşe 12 yaşında evlendirilmesin. okusun. doktor olup benim hayatımı kurtarsın.

param devlete gidiyo da ben böyle avutuyorum kendimi...

mit in bunca silahı karşılayacak parası nereden geliyo. benim vergimden...ben böyle ağlarken benim vergim buna mı gidiyo amk! o zaman bu bebeğin katili bildiğin benim...
    allah benim bu ülke topraklarında doğdum diye iki kere o paraları oraya akıttınız diye sizin milyon kere belasını versin amk!
  • ben başbakanın izni olmadan durdurulamaz diyen ak gezginlerin ileride iktidar değiştiğinde bu kanun götlerine girdiği zaman ne diyeceklerini merak ediyorum.

o zamanın başbakanına bağlı mit onları sikerken "başbakana bağlıdır ne bok yerse yesinler" mi derler yoksa "omo bu hoksuzluk!..." mu?
hesabın var mı? giriş yap