*

• iibf'de sadece isletme ve kamu yonetimi bölümlerinin bulunduğu, diğer iki bölüm olan iktisat ve maliye'nin faaliyete geçirilmesi ve öğrenci alınması için çalışmalara başlanmış olan üniversite.
  • 1 saatten az bir zaman sonra tek ders sınavına gireceğim okulum.ama bak ben hala sözlük te sürtüyorum.tamam gittim!
  • düşük kalite üniversite. sadece kurulmak için kurulmuş okul.
  • yüksek lisans sınavına 4 kişi girer 2 kişiye kaldınız denir. 3 kişi kabul edilir. acaip matematiksel bir okul. bir öğretim görevlisinin başından geçmiştir.
    (bkz: based on a true story)
  • internet sitesinde tanidik bir ögretim görevlisinin adini ararken
    karsima yemek listesini cikaran üniversite:

21.11.2005, pazartesi
    tarhana çorba
    etli nohut yahni
    bulgur pilavi
    yoğurt

afiyet olsun:
    http://www.mku.edu.tr/yemek.htm

edit: yemek listesi baska sayfaya tasinmis.
    http://www.mku.edu.tr/index.php?page=archive_food
  • kısa sürede bir nebze de olsa gelişim gösteren üniversite; buna karşın tıp fakültesi yıllardır kurulma aşamasında. yaklaşık 12000 öğrenci bulunmakta.
  • internet sitesinin bazı bölümleri* öyle her zaman açık olmaz. geceleri, tatil zamanları, hafta sonları kapalıdır. eğer ki; okul olduğu günlerde yada saatlerde girmek istemezseniz, kalan zamanda hiç giremezsiniz. bir nevi mesaisi olan bir sitedir. ayrıca ne gereği* varki internet sitesinin. çok luzumsuz bir şey. (bkz: luzumsuzsa söndür)
    *edit :
    -hocam ben akşam giremedim* siteye
    +niye giriyon! *
    -işte hocam bakcaktım siteye açılmadı. *
    +ne işin var o saatte internette. *
    -sonra başka yerden de olmadı.*
    +kapatıyorlar onu her zaman açık değil. *
    -hahaah nasıl ya, niye kapatıyorlar. *
    +* siteyi hekliyceksiniz demi. *
    ondan sonra guruh yarılır tabii. heklenmesin diye siteyi kapatıyorlarmış. *
  • bu yılki bahar şenliklerine
    yavuz bingol
    grup 84
    ışın karaca ve
    keremcem'in geleceği üniversitecik
  • harç ödemelerinin 11.09.2006 tarihinden itibaren hem kartlı hem de kartsız olarak garanti bankası atm'lerinden* yapılabileceği üniversite.
  • "hatay'a gelmekle hataya düştüm" denilmemesi adına, tercih edilmeden önce uzun uzun düşünülesi bir ilim irfan yuvası. buna rağmen öğrenci sayısı açısından oldukça büyük bir üniversite olduğu söylenebilir. sosyal aktivite konusundaysa çok yetersiz. dörtyol'da ki meslek yüksek okulu çevresinde, borsa erkek öğrenci yurdu ile sabancı kız yurdu bulunur. ayrıca 7 nolu belediye otobüsüyle antakya merkezden ana kampüsün içine kadar gidebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap