160 entry daha
  • anlasam da uyamadığım bir şey. ama iddaa'da beraberlikleri hissettiğim gibi, bunda da trendleri hissediyorum. şimdi bir öngörümü buraya yazayım da yine tutacak mı deniyim.
    bu yıl gri moda ama beyaza geçiş olacak ve kışın heryer beyazlanacak. maalesef dar paça da bir süre devam edecek, daha üreticilerin ellerinde stoklar sıfırlanmadı sanırım: (

(turkuazı ve boynu yandan bağlamalı bluzları bilmiştim. bunu da bildim bence. birincilik teli benim.)
  • geçen sene aldığımızı bu sene giymeyelim yenisini alalım diye var yes. ama son yıllarda iyice zıvanadan çıktı bu moda denen meret. 80lerden beri en kötü dönem. sevenler yakışanlar kızmasın da taytlar yeterince korkunçken rengarenk taytlar.. geçen bi dolaşayım dedim belli bişey aramak için, cartlak cartlak renklerden başım döndü. bu ne ya! herkes sevdiği rengi giysin, moda diye renk mi giyilir.. gerçekten o kadar yoruldum ki mağazalarda.. sürekli değişen moda sayesinde bazen teyzemizin bizim için saklamadığı ispanyol paçayı bulduğumuz da oldu, puantiyeli kiloş etekli elbiseyi bulduğumuz da.. hep aradığım çantayı da moda olmuştu bi ara yakalamıştım. 4 yıldır aynı çantayı kullanıyom.
    kahrolsun kapitalizm yaşasın carlak olmayan maviler yeşiller ve tabi ki kahverengiler.
429 entry daha
hesabın var mı? giriş yap