• yeni açıldı harabeden dönüştürüldü son evrede, fena değil mezedir, müziktir, servistir. tuzuda iyi. yazlık ama.
    edit: rakı, su ve buzu kendinizin koymaması adına oluşturulmuş bir fetiş var birde.
  • buraya daha önce 2 kere gelmiştim ve memnun kalmıştım genel olarak ancak görüyorum ki mekanın popülaritesi arttıkça hizmet kalitesi ve fiyat geçirme oranı artıyor.bir cumartesi akşamı 4 kişi geldik buraya .fix menü almak istemedik çünkü 2 fix menü alamayacağımızı 4 tane almamız gerektiğini söylediler. bundan saçma olan şey ise meze söylediğimizde bize 4 kişi olduğumuz için menüde yazan fiyatlara sahip tekli tabakları değil duble getirileceğinin söylenmesiydi. tekli istiyoruz dedik. bu kısmın menüde olmaması da ayrı saçmalık. yemeklerden sonra çay ve meyve istedik ancak hiçbiri gelmedi.kısaca kesinlikle tavsiye etmiyorum çok daha iyi mekanlar var.
  • ne desem boş.ama buraya bir iki şey çıtlatmak isterim.bir kaç arkadaşımla mekana gittik.garsonlar olsun hizmet olsun hiç bir sıkıntı yok.yalniz bir kadın vardi.zaten görmemek imkansız.kadın heryerde..sonra öğrendim ki mekan sahibiymiş.böyle birşey yok.egolar kibirler emrivakiler havada uçuşuyordu.çalışanları hor görmekten başka bir vasfı yoktu.aslında burdan anlamalıydım neci olduğunu:) ne bileyim senin etrafında hiç mi aklı başında biri yok ? hiç mi dostun yok ? senin yaptığın pislikleri görebilecek..seni uyarabilecek..çok üzücü biliyormusun?valla ben şunu da anlamıyorum.yaşadıklarını yaşatmak zorundamısın?bunu niye söylüyorum? ben çok şey yaşadığımın altına sakın sığınmayın.bende çok şey yaşadım.bilinçli olmak başka birşey .bir insanin kişiliğini,onurunu,gururunu,güzel yüreğini görebilmek için insan olmak gerekir.ben orda böylesine çirkin bir şeye şahit olduğum için çok üzgünüm.ve böyle insanlar ta ki birine muhtaç oldukları zaman dünyanın en iyi insanı olurlar.benim bu tip insanlarda merak ettiğim nasıl bir travma yaşadıkladır.sen ne yaşadın ki insanlara bukadar çirkin davranabiliyorsun?
hesabın var mı? giriş yap