• tavır, hal ve davranışlarıyla on iki eylül profesörü olduğunu belli eden karakter. yahut bu hindistan'ın kast sisteminde akademik ünvanlar bile babadan oğula geçiyor. yemek yapmayı bilmeyen yeni gelinin zor durumda kalınca emine beder kitaplarına sarılması gibi habire babasının kitabını açıp bakıyor, zaten kafası biraz çalışsa o kitabı çoktan ezberlemeyi geçtim sindirmiş olması gerekirdi. ahmet çakar hocamın dediği gibi böyle vakaların çocukluğuna inmek gerekiyor. bi defa dünyaya gelme sebebi kız kardeşine derman olması yoksa kimsenin bunu istediği yok. bu bilgiye sahip olduktan sonra ezik hareketler baş gösteriyor hem adamın etrafında da uçanın kaçanın bini bi para o da ayrı bitiriyor genci. bütün kritik anlarda yanlış karar veren demek isterdim ama ben bu yanlış kararların arkasında merkez hakem kurulu bilemedin federasyon bilemedin bu dümbüğün bitmek bilmeyen hırsını ararım. virüsü bu yayar. evrim geçirenlerin kökünü kazımaya yemin ettim gibi bir tavrı var. bob efendinin bir delikanlıyı asla senden elektrik alamıyorum bahanesiyle reddemeyecek kızı, şahsi şovunu yaptıktan sonra senin yeteneğin ne dediğinde içimin yağları eridi. cevab veremedi. sinirden dişlerini sıktı, dokunsan ağlayacak kıvama geldi.
  • kendisinde beyin bulunmadığı halde yaşamına devam etme gücü vardır, dolayısıyla en güçlü heroes karakteridir. hani sylar, hani hiro..
  • gunlerce oradan oraya tasidigi kandan bir damla kendine enjekte etmeyi akil edemeyip burnunda yara bandiyla gezen ve sonunda tupu de sylar'a kaptiran mahmut.
  • bu adamı olmayan aklıyla, nasıl profesör yapmışlar şaşıyorum doğrusu
  • dizinin ilk bölümğnde kendisini gördüğüm andan bu güne fikrimi hiç değiştirmemiş has be has salak bir adamdır. kendisi profesör falan değil, labaratuvarların yerlerini silen hizmetli bile olamaz bilim dünyasında. dizi neden bu kadar o salağın üzerinde yoğunlaşıyor bir türlü anlamış değilimdir.
  • ibnenin önde gidenidir afedersin.
  • kendisi grey's anatomy'nin bazı bölümlerinde de gözükmekte, öyle her zamanki ebleh haliyle arkadan falan geçmektedir. doktor suresh olayının buradan gelmekte olduğuna inanmak istiyorum. zira bu kafayla nasıl profesör vs. olduğu büyük bir soru işaretidir.
  • bir tavuk kadar cesur, bir odun kadar sağduyu sahibi ve bir market poşeti kadar güvenilir heroes karakteri.
  • kanımca kafası karışmış olan mihracedir
  • --- spoiler ---
    3.sezon itibariyle super kahraman olarak sex machine'e donusmustur.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap