• besiktas sinanpasa pasajında,icinde ceshit ceshit t-shirt,pantolon,zincir,bileklik ve envai ceshit takı bulunan kucucuk hosh bir magaza.
  • echo and the bunnymen'in crocodiles albümünden harf oyunlu cin bir şarkı, üstelik kendilerinin en sevdiğim şarkılarından biri. keymonkeymonkeymonkeymon...

i bagsy yours
    if you bagsy mine
    i'll take a chance
    if you'll take the blame

forget it
    forget it

keymon...keymon

boys are the same
    brains in their pocket
    girls are the same
    knock it and rock it

remember
    remember

keymon...keymon

i'm not a holy man
    i'm too lowly for that
    i'm not a praying man
    i'm not ready for that

keymon...keymon
  • efendim entry siftahını yapan kardeşimizin de muhtevasını açıkladığı bu dükkan, ben ve arkadaşlarımın * gençlik yıllarında parası karşılığında sömürdüğü önemli bir heavy metal t-shirt kaynağı olmuştur. zamanla çizgisi değişmiştir. ama hala baskısı okunmaz hale gelmiş 13 yıllık slayer, metallica ve whitesnake t-shirtlerini evde giymekteyimdir.
  • senelerdir ne onmus ne de konmus olan magaza. artık esprili(olduğu düşünülen) t-shirtler satıyor. bakmaya değmeyecek yer. zaten son baktıgımda, dükkandaki 3. kişi olmama rağmen bende dolmuş etkisi yaratmıştır. (bkz: make room make room)
  • beşiktaş'ta kalan kalan en eski mekanlardan biri. kamer bilgisayar, sihir kafe, saklı kent, chat line derken hepsi kapandı. şimdi burası kaldı *. beşiktaş'a her gittiğimde uğramadan etmem. sahibi kafa adamdır. muhabbeti iyidir. güzel şeyler anlatır. arada çay da ısmarlar.

bir de bu dükkanın ön tarafında kartpostallar ile içeride sağda rozetler, zincirler var, ki bunlar ne kaldırılmıştır, ne de satılmaktadır. bu ikisi yıllar boyunca hep aynı kaldı.
  • beşiktaş hakan pastanesinin arka tarafındaki dükkan.sahibini uzun yıllardan beri tanırım. inanılmaz tecrübeli ve akıl dolu biri. vaktim olduğunda kendisi hakkında güzel şeyler yazacağım, çünkü bunu gerçekten hakeden bir insan.
  • internetten alışveriş için sitesi de açılmıştır: https://monkeysstore.com/
hesabın var mı? giriş yap