987 entry daha
  • hayatınızda görüp görebileceğiniz en rezalet alışveriş sitesi.

anneler günü için 3 haftadır bakın 3 haftadır 1 tane ürünü sipariş etmeye çalışıyorum. site kredi kartı bilgilerimi alıyor geri atıyor beni. alışveriş de tamamlanmıyor. indirim diyerek insanları siteye üye yapıyorlar ama hizmet 0. müşteri hizmetlerine ulaşmak için zaten 1 saat bekliyorsunuz. çünkü herkes şikayetçi.

sonra hop fiyat bir anda 2 katına çıkıyor. müşteri temsilcisine 1 saat sonunda ulaşabildim hesabınızda sorun yok diyor.

ınstagramdaki butik hesapları bile daha güzel yönetiyor bu süreci.
  • müşteri hizmetlerine bağlanmak için 38 dakika bekleyerek kendi bekleme rekorumu kırdığım alışveriş sitesi. görsel

her bakımdan ülkenin en yavaş çalışan e-ticaret sitesidir. uzak durmanızda fayda var.
  • son yaptığım alışverişlerde bir turlu siparişi hazırlayıp kargoya veremeyen alışveriş sitesidir. daha önce memnuniyetimi belirtmiştim ama bu kargo olayı yüzünden uzunca bir süre sipariş vermeyi düşünmüyorum. hem böylece ihtiyacım olmayan şeyleri almamış olurum.
  • gerçekten tek kelimeyle allah düşürmesin. boyner group benim diyen acemi instagram butiğinden çok daha rezalet bir iş çıkarmaktadır. akıl almaz şeyler yaşarsınız. kendilerinde 2 ay önce nike marka ayakkabı sipariş verdim. ancak tek ortak yanı markası olan alakasız bir model gönderdiler. haliyle iade gönderdim. gel zaman git zaman iade yapmadılar. her aradığımda 2 gün sonra diye diye 2 ayı devirdik. bir gün kargo geldi kapıya aynı ayakkabı geri gelmiş. lanet gibi. aradım iadeniz kabul edilmemiş çünkü bu bizim ürünümüz değil ayrıca kullanılmış dediler. hayır gördüğüm an iade etmiştim ne ara kullandım diye sorarlar adama. yani size yanlış ürün yollayıp da sonra bu ürün bize ait değil diyen bu devirde hıyar gönderenden daha çok çileden çıkardı. gerekirse ana haber bültenine çıkacam. hem o parayı alıp hem sizi rezil edecem. çok rezilsiniz
297 entry daha
hesabın var mı? giriş yap