• (bkz: #39033829) espri anlayışını beğenmediğim yazar.
  • (bkz: #42848964) anladığım kadarıyla yurt dışında yaşayan yazar. türkçesi çok zayıf. "anlayan anladı" demiş,ben anlayamadım.
  • benden küfür yemesine sebep olan entrysi şu (#68579656) olan dejenere ruh.

hak etmemiş diyebilen var mı?
  • keyifle takip ettiğim bir badimdi, tekrar geri gelir umarım.
    esasında keşke blog yazsa da okusak.
  • ufacık bir eleştiriye karşı dahi ağır şekilde küfürle karşılık veren, şahsıma büyük saygısızlık etmiş yazar.
  • yıllar önce mesajlaşırken bana bir söz vermiş, bir şey yap eğer yapabilirsen ben de bunu yapacam demiş, ben de yapamayacağıma inanıyordum ama yaptım, sandığımdan da kolay oldu, şimdi kendisine yazayım dedim fakat, ortadan kaybolmuş yazar.

edit: kaybolması bir bakıma iyi olmuş. o zamanlar benim gibi duvarlar arasına sıkışmış insanları cesaretlendireceğine, cesaretini kırarak daha da çaresiz hissetmesine yol açmaz.
  • sozlukte mesaj kutumu karistirirken hatirladigim kral. nerdesin abi sen ya ulas bana. tee universite 1.sinifta sana universite hakkinda sorular sormusum hayat nerden nereye atmis bizi ben bile sasirdim su an geldigim duruma.

not:mezuniyet hediyemi bekliyorum.
  • sevdigim takip ettigim bir yazar idi. gitmis.. kafa kazan olmus demek ki kaldirmiyor artik.. afedersin eksi ne amk zaten yazsan ne olr yazmasan ne olr, vakit gecior iste..

keyfi daim olsun, gerisi hikaye. :)
  • haftasonu istavrit orgazmi yasayacak yazar.
    simdiden afiyet seker olsun..
  • gitmiş olan yazar. uçmuş, gitmiş sözlük hayatı bitmiş an itibari ile. yazdıkları, tecrübeleri okunabilecek bir abiydi. çaylakken de okurdum. kendi isteği ile gittiyse sıkıntı yok tabii.
hesabın var mı? giriş yap