şükela:  tümü | bugün
  • motorun özgürlük temsili olduğuna inanmayanların en az 1 defa gerçekleştirmesi gereken eylemdir. insanda "resmen uçuyorum?" hissi uyandırır.

uzun yıllardır motor hayalim vardı ve bir ay önce bu hayalimi gerçekleştirip bi xmax aldım. bugün halı yıkandığı için kayganlaşan asfalt yüzünden motor altımdan uçup gitti. şükür bende çizikler dışında sıkıntı yok ama motor fena dağıldı.
    şimdi asıl soruya geliyorum. ben motoru daha dün quick sigortaya kaskolatmıştım, tam 1 gün sonra kaza yaptım. kasko firması açısından sorun yaşanır mı? böyle durumlarda ne yapılıyor acaba?

edit: korktuğum olmadı aradım ve sağolsunlar benim işi çözdüler. hayatta ilk defa bir işten karlı çıktım çok mesudum dadı.
  • dün akşam saatlerinde ikincisini gerçekleştirdiğim eylem, ne yazık ki tahliye yolundan çıkan elektrikli motordaki bir gence ana yolda giden ben çarpmamak için motoru altımdan kaydırdım ve ufak tefek çiziklerle atlattım üzerimde full ekipman olması ise büyük oranda hasar almamı engelledi. karşımdaki şahsın ne ruhsat ne ehliyeti olmamasıda trafik denetiminin ne halde olduğunun küçük basit bir örneğidir.
    umarım kimsenin başına gelmez ve aldığınız ekipmanların aksesuar olmadığını öğrenmek zorunda kalmassınız. ekipmansız ne olursa olsun en kısa mesafede bile giymenin ne derece önemli olduğunu bir kez daha gördüm.