• üç yaşındaki oğlumun böyle plastik bi davulu var.. eline bagetleri alıp tıngırdatıyor evde. (daha doğrusu: kafamızı sikiyor)

geçenlerde bu kanalda davul dersi videolarını gördüm. şuan plastik davulla harikalar yaratıyorum, hatta şov yapıyorum. oğlan ağlıyor "ver davulu" diye, sanatımızı sırayla icra ediyoruz.

bu yaştan sonra bana davul çalmayı öğrettiyse yeni neslin kafa sikmesini önleyebilir :/
  • gün geçtikçe saçma sapan iddialı videolarla çöpe dönen youtube'u adeta kurtarmak için gönderilmiş bir melek youtube kanalı. temel amacı müzik. sadece müzik. davul dersleri, söyleşiler, festivaller, koskoca televizyon kanallarının beceremediği kalitede işler.

kısacası abone olunması şiddet ile tavsiye edilir. bu arada gitar kursuna da başlayacaklarmış üç beş bir şey çalabiliyordum bakarsın ilerletirim.
  • yekta kopan'ın acilen patika yapım ile yollarını ayırması gerek... bu kadar iyi bir konsept ancak bu kadar kötü yönetilebilir...

1- telif sebebi yüzünden plak programında plak çalınamaması saçmalık olduğu gibi program her bölümde daha da tıkanıyor...

2- saçma salak bir teaser çekilmiş, tuz gölünde... nedir bu arkadaş... madem iş yapacaksınız adam gibi yapın.. yekta gibi bir ses neden sadece noktalı virgül yapıyor da başka bir şeye dokunmuyor... adam gibi bir tanıtım videosu çekin animasyonlu falan yekta seslendirsin arada da görünsün, yapıştırın tv'ye bitti gitti.. milletin aç olduğu bir kanal kuruyorsunuz ama sessiz sedasız duruyor... 100bin abone ne lan!

3- abone kasalım diye iticinin allahı üç ergene program çektiren timur akkurt arkadaş sen bence bu işi bilmiyorsun.. git oyuncaklarınla oyna ekipman vlogu çek. bırak şu motto müziği.

4- sıkı bir müzik yazarı var bu patikada çalışan barış akpolatbu herifi kullanmayı bilmiyorsunuz... içerikler çok yetersiz kalıyor.. 3n1k ve noktalı virgül olmasa bir halta benzemeyecek bir kanal..

5- seksenyedibinsekizyüzelli adet ders videosu koymak sıktı artık... kur babacım "motto akademi" yapıştır orda çellosundan, blok flütüne her zamazingoyu.. müzik kanalı mı izliyoruz anlayalım burda biz de...

6- siktiriboktan youtuber'ların bile kameraları, kurguları muazzam olabiliyorken bu kanala çekilen çoğu iş hatalı olabiliyor.. ses özellikle...
    arkadaşım madem yapım şirketisin, ucuza kaçıyorsun sürekli bari al üç tane sony a6300ses içinde tak yakaları bir de bağla zoom'a shotgun al ortam sesini de ver arkadan bitti gitti yahu... madem para kazanıcaksınız biraz özen gösterin eyyyy patika.

7- program mı yapacaksın anlaş bu işten anlayanlarla.. mesela murat abbasgibi bir adama motto müzikte yer mi yok.. anlaşsan damlar genel müdür oldu diye mi korkuluyor... hakan tamardan alternatif programlar çıkar, şipşakçı mehmetten iyidir.

8- il il elinizde mikrofonla sokak nabzını müzikle tutun... her ilin müziğini öne çıkartın yapım şirketi sahibinin eşine video çektirmekten iyi değil midir?

9- yektacım sen bırak bu şirketi bence zirilyon tane yapım şirketi var anlaş adam gibi bir şirketle...

neyse... çok kızgınım bok ediyolar güzelim fikiri... güzelim kanalı...
  • türkiyede açılmış en güzel video kanallarından biridir.
  • yeni yayın dönemiyle ilgili tuz gölü'nde jenerik hazırlamışlar:
    https://www.youtube.com/watch?v=cgb6gmbqctm
  • "şöyle böyle bir youtube kanalı olsa ne güzel olur yau" demiştim geçenlerde. işte o kanalı yapmışlar. "şöyle böyle"nin ne olduğunu anlamak için kanala bakınız.
  • yekta kopan'ın, "yekta kopan'la noktalı virgül" programı ile harikulade işler çıkardığı youtube kanalı. nevşin mengü ile yaptığı son röportaj hem komik hem de akıp giden cinsten olmuş.
  • yekta kopan programının yeni bölümünde birsen tezeri konuk etmiş,mükemmel bir muhabbet dönmüş. birsen tezer sen ne güzel insansın,sohbetin çok güzel,sesin harika bu ülkede sanki değerin pek bilinmiyor, üzülüyorum.

edit: https://www.youtube.com/watch?v=8szg2ulzgj4
  • sadece yekta kopan'ın noktalı virgül programı için bile izlenebilen kanal. hele ki new york'da rough trade'e gittiği bölümü her plak sever izlemeli
hesabın var mı? giriş yap