• bir oyuncu düşünün, hiçbir talibi yokken sözleşmesinin son yılında bir anda birleşik arap emirlikleri'ne ligin bonservis rekorunu kırarak transfer oluyor(tr tarihinin de en yüksek meblağlı satışı-bu da rekor), kulüp tarafından basına tanıtımı yapılırken formasına adı yanlış yazılıyor, oyuncu bae'de oynadığı 24 maçta 13 gol atıp 2 asist yapıyor ve bir sonraki sezonun başında eski takımına bedelsiz kiralanıyor. hem de oyuncunun tek başına rayiç piyasa değeri ah-ahli'nin total değerinin üçte birini oluştururken. ayrıca oyuncu sorunlu bir oyuncu değil, al-ahli'nin kendisinden kurtulmasını gerektirecek bir durum yok.

sonra yarın öbür gün soruşturma başlatılınca minnoş başkanınız köpürerek konuşacak, kulüp yetkilileri radar bize tutuldu diyecek. oğlum saatte 270 km hız yaparsanız radar kime tutulsun, tabi size tutulacak. böyle aleni usulsüzlük mü olur?

debe editi: (bkz: oğuzcan'ın sesine kulak ver)
  • birilerine ergen demeden once dusunmeyi gerektiren bir futbolcudur. evet belki fenerbahce'ye gelmis en iyi forvet degildir ama bu gorusu savunmak icin "en iyi forvet jay jay okacha'ydi" demek sacmaliktir cunku okacha fenerbahce'de ortasahada oynadi. psg'ye gitti yine ortasaha oynadi. neden? cunku herif ortasaha oyuncusuydu. okacha'yi amokachi ile karistirmayin sevgili galatasarayli arkadaslarim.
  • futbol zevkimizi öldüren adam.

röveşata dediğimiz olay, kırk yılda bir çıplak gözle görüldüğü için ''vuhahah mona goyam yaa vhaaa'' nidasıyla karşılanan bir şeydir. ama bu adam öylesine bokunu çıkardı ki; bi yandan bilgisayarla uğraşıp bi yandan maça bakıyordum. spikerin sesi yükselince kafayı ekrana çevirdim, baktım sow röveşata attı, ''hee'' dedim, kafayı tekrar eğdim.

bu ne lan!!?
    fufyugughuıhuı.
  • burak yilmazdan kat kat yetenekli ve kat kat iyi golcudur.

aksini iddaa eden futboldan anlamiyordur. net.
  • haberi yazanı geçtim, haberi buraya ekleyeni de geçtim ama "her maç yavaş atsın muahahah" şeklinde entry giren aymazlara sorum olacak: çok mu zor röportajı açıp okumak?

yukarıdaki cümleleri yazmama neden olan röportajında kendisine galatasaray hakkında soru sorulunca şöyle cevap veren futbolcu:

"şampiyonluk yarışındaki en büyük rakibimiz galatasaray. gerçekten çok iyi bir kadro kurdular. bana 'galatasaray'a gol atınca gerçek fenerli olursun' dediler. attım. elhamdülillah güzel de bir gol attım. atmaya da devam edeceğim."

yüz kişiye sorduk; 95'i "her maç" manası çıkaramadı. kalan 5 kişiden 4'ü sözlükte, 1'i de haberi yapan arkadaş. olur ama; her yerdeler.

edit: bak halen vizyondan falan bahsedenler var. yapama evldım, yapma çocuğum. bak uzun diye okumuyorsun, oturdum senin için okudum, kopyaladım, yapıştırdım. ama halen rerörö.
  • bu sene de oruç tutup mesleğinin ve aldığı paranın hakkını fazlasıyla vermekle uğraşıyor.
  • transferinde bir hayli art niyet aranacak taraf bulunan futbolcu.
    al ahli denilen takımın toplam futbolcu değeri 40 milyon euro civarı. öyle 200 milyon liralık bir takım değil. bu takım sözleşmesinin bitmesine bir sene kala 16 milyon euro bonservis vererek neredeyse takım değerinin yarısı kadarlık bir ekstra yatırım yapıyor. ve bu aldığı futbolcuyu ertesi sene bedelsiz olarak aynı takıma geri kiralıyor.
    neresinden bakarsan bak kara para aklamalık bi durumlar var gibi duruyor.
  • herif gene rovasata atti.

şaka gibi lan.

genelde forvetleri savunmak icin kaleye döndurmeyin derler.

bu arkadaşımız için kaleye döndürün demek lazim. tersken daha etkili kodumun yarasası ya.
  • gitse de kurtulsak dediğim.

not: bjk

not 2: yine geldi bak.
  • bu tip oyuncular alınarak büyük kulüp olunmaz, bu tip oyuncular sizi tercih ederse büyük kulüp olunur..

gençtir.. fransa gol kralıdır.. taraftarı olduğum liverpool dahil birçok kulüp tarafından istenmiştir..

moussa sow, fenerbahçe'yi tercih etmiştir..
hesabın var mı? giriş yap