• ilk kez 1922'de, james joyce tarafından kullanılmış olan ifadedir.
  • mickey avalon'un neşeli şarkısı. bu rap şeylerinden pek hazzetmeyen biri olarak gayet başarılı bir şarkı olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
    http://youtube.com/watch?v=mvyy22j_ybc
  • but its fake'den sooora saydırırken like your brain diyo kabul ediyorum ve bu şarkı gidiş yolundan geçer notu alıyo
  • başrollerini sam rockwell ve anna kendrick'in paylaştığı eğlencelik film. aksiyonu var, kendine özgü mizah anlayışı var. boş vakitte izlenebilir. bu arada sinema filminden çok televizyon filmi tadında.
  • ya ben ki filmlere saygımdan sonuna kadar izlemeyi tercih eden biriyim. oyuncu kadrosuna bakınca da komik olabileceğini düşünerek izledim.ama 15.dakika da bıraktım. izlediğim en kötü ve saçma filmlerden biri.
  • wanted'ın komedi dozu artırılmış versiyonu gibi. ama daha çok beğendiğim film oldu. sam rockwell, anna kendrick ve tim roth başrollerde. tim roth ve sam rockwell bile izlememe yetti açıkçası. ikincisi çekilir mi pek sanmam ama güzel bir ikili olmuşlar filmde sam ve anna.
  • herşeyden önce oyunculuklar çok başarılı ve tempo yüksek keyifle izleniyor tabii çok fazla beklentiye girmemek lazım. baştan sona nerden gelip nereye gideceği belli oluyor filmin.
  • 2015 yapımı oldukça eğlenceli bir komedi. kötüleyenlere aldanmadan izlemek lazım.
    takım elbise - kravat, mantıklı ve ciddi komedi`:!` izleyeceğim diyenler izlemesin zaten. o nasıl bir hayat lan?
  • yani sam rockwell’in hatrına sonuna kadar izledim ilk 20 dk baya kötüydü daha iyi olabilirmiş bu film imdb puanım 5/10

bunu izliyene kadar (bkz: seven psychopaths) izleyebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap